Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/NORMAN] Zazazoez


Zazazoez

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/10918-zazazoez/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: "Tanner Creasy"
Rodzaj kary: Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: "Nieustający DM oraz ucieczki przed PD bez grupy przestępczej"
Członek ekipy nakładający karę: Norman


Wyjaśnienie sytuacji: Czesc, sadzac po tytule blokady, kara nie zostala nalozona za jednorazowa akcje. Co do kwesti "Ciągłego DM" ostatnia strzelanina z departamentem w ktorej moja postac oddala strzal miała miejce 27 grudnia, przynajmniej taka udalo mi sie znalezc (Nie liczac tej z wczoraj). Faktycznie w ostatnim czasie kilka razy uciekałem przed pd, ale nie byly one zapoczatkowane przez prowokacje z mojej strony jak np. (celowe przyspieszanie przed pd, jazda pod prad, jazda po chodnikach itd), same ucieczki nie byly typowym odawalaniem, kazde zderzenie, wjazd na chodnik byly odpowiednio odgrywane (Wyjatkiem jest zapytanie inicjujacego poscig na czacie ooc czy moge jechac dalej gdy uderze w cokolwiek niekoniecznie z mojej winy, a przykladowo desynchro czy laga na ktore zadna z stron nie ma wplywu). Wyjątkiem od tego byla sytuacja sprzed kilku tygodni za ktora zostalem juz ukarany aj. Moja postac tak jak juz zostalo napisane w powodzie kary, nie jest w org przestepczej ale w niej byla i stara sie nabywac nowe kontakty z polswiatka, oraz aktywnie w nim uczestniczyc na tyle ile pozwalaja jej ograniczenia zwiazane z brakiem panelu org, wiem ze wedlug skryptu jestem uznawany jako cywil, ale ciezko mojej postaci przestawic sie na "normalne zycie", majac tyle wyrokow na karku, dodajac jeszcze ze przygotowywalem sie na probe swoich sil w grze pod jedną z organizacji, jednakze przez kilka dni nie było lidera i nie miał kto go nadac, potwierdzic to moze @Eldiablo ktory bodajze otrzymal taki wczesniej lub ma go dostac . Odnoszac sie jeszcze do stricte do wczorajszej strzelaniny, wraz z @wontorek jezdzilismy moim wozem, nie zauwazylem stojacego wozu pd, wiec nie zwalnialem tylko przejechalem predkoscia okolo 120km/h, gdy uslyszalem za mna syreny, ruszylem odrazu z pelna predkoscia aby ich jak najszybciej zgubic (mialem przy sobie bron za ktora ic moglbym poniesc duze konsekwencje), podczas ucieczki wjechalem w zaulek z ktorego nie dalo sie wyjechac, na dodatek bylismy doslownie pod sciana, nasze postacie nie miały innego wyjscia, korzystajac z tego ze, za nami byla tylko jedna osoba, postanowilismy wysiasc i oddac w jej kierunku strzaly, po czym ucieklismy z miejsca. Dodajac od siebie, graczem ktoremu wbilem bw był @gbekarton grajcy na postaci "Vibia Delphi". Jesli faktycznie popsułem ci gierke i zmarnowalem duzo czasu wbiciem ci bw, to przepraszam, jak i przepraszam ogół pd za moja gre. Jest to tez moja pierwsza postac i nie chcialbym konczyc na niej rozgrywki w ten sposob, tylko starac sie kontynuowac gre w jak najlepszy sposob. Na ten moment jedyne co moge zrobic, to obiecac ograniczenie do minimum takich zachowan oraz prosic o ostatnia szanse, ktorej napewno nie zmarnuje. Pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie"
@wontorek
@gbekarton

@Eldiablo

Edytowane przez Zazazoez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żeby się nad tym długo nie rozwodzić sprawa jest prosta od czasu kiedy wasza organizacja została przeniesiona do archiwum na prośbę lidera z waszej strony nie ustały akcje ofensywne. Sam byłem świadkiem minimum trzech waszych ucieczek przed PD gdzie na dwóch padały strzały w stronę oficerów. Wasza blokada tak czy siak była by nieunikniona czy to przez dożywocie czy blokadę postaci z wyżej wymienionym powodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kwestionuje tego że nie oddalem strzalow, tak jak napisalem wyzej fakt oddalem, ale bylo to 27 grudnia, wiec "nieustajacy dm" wydaje mi sie nie trafiony, co do ucieczek przyznalem sie, ale tez opisalem ze nie byly to bezmyslne prowokacje, jak sam napisales, konsekwencje ic tak czy siak byłyby spore. Nie mam nic wiecej do dodania, zdaje sie teraz na decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin