Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA] Trammond Hale


trammondzik

Rekomendowane odpowiedzi


  • Rodzaj kary: Blokada Postaci
    Powód nałożenia kary:  Niski poziom rozgrywki, biznesmen z trzema grupami skaczący sobie w przerwie po pracy na włamanie do domu
    Członek ekipy nakładający karę: Norman
    Wyjaśnienie sytuacji:  Będąc u siebie w domu, byłem z trzema dwoma osobami ( byliśmy zamasowani) planowaliśmy porwanie koleżanki z własnego domu. No i nagle (Nina Wood) zadzwoniła na policje, po chwili czasu wpadli funkcjonariusze, kazali rzucic noz i polozyc sie na ziemii, oczywiscie odlozylem noz i po chwili czasu siedzenia pod ścianą przyszedł norman (ktory pomyśłał sobie, że pewnie okradam mieszkanie) [SWOJE MIESZKANIE] niski poziom mogę wytłumaczyć niskim poziomem cukru (mam cukrzyce) chociaż nie przypominam sobie, żebym odwalał jakieś dziwne rzeczy na /do (napisałem tylko, że dowód pali się w piecyku, widać tylko imie Trammond) Mam trzy Grupy i nie mam żadnego panelu organizacji, by okradać mieszkanie do którego mam klucze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin