Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] Chamberlain Mafia Gangster Bloods (CMGB)


Oloyoung

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, mieszko1 napisał:

Imię i nazwisko: Keith Weaver

Wiek: 19

Discord: mieszko#8629

Opis postaci (opcjonalnie): Keith Weaver od dzieciaka interesuje się muzyką, kolekcjonował wszelkie albumy OG playerów z lat 80 do wczesnego 2000. Starał się być niezawodny w tym co tworzył na swoich mixtape'ach, ale zwyczajnie wychodziło mu to makabrycznie. Mimo tak wielkiej miłości do muzyki i samej wiedzy na jej temat Keith nigdy nie miał smykałki do niej, wszystkie jego utwory były dość negatywnie oceniane, jeśli już były porozdawane poza ulicę 104. Weaver jest towarzyską osobą mimo swojego "zabójczego" wyglądu, zawsze stara się pomagać drugiemu i dopilnować, żeby przyjaciel nie był sam. Przez to jaką reputację i miłość wśród własnych ziomali był w stanie zbudować, to jego tracki mogły się jedynie cieszyć wokół własnego towarzystwa. Sam w sobie jest dość chwiejny emocjonalnie, zarazem kocha spędzać czas z ludźmi, a z drugiej strony ma momenty, gdzie zwyczajnie nie ma ochoty widzieć kogokolwiek i woli spędzać czas przy tworzeniu jego tracków albo po prostu zabijać czas na laptopie.

Wydaję mi się, że jako tako jak ta postać ma wyglądać zaobrazowałem i wątpie żeby coś sie zmieniło, więcej planu/pomysłów jestem w stanie przedstawić na dc, bo wydaję mi się że z czasem na luzie znajdzie się więcej wątków. Keith jest prostym czarnym ziomkiem, który jest zakochany w muzyce i stara się przeżyć to wszystko jak inni.

spoko, dodaj na discord - Ayakkkini#6490

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko:Marco  Lorren

wiek:23

discord: m3sekkis#2137

opis postaci jestem młodym włochem szukajacym grupy ktora bardzo pomoze mi w rozwinieciu swoich umiejetnosci w gangsterce z mila checia bede latac za dragami i bronmi pozdro 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Kai Davies

wiek: 25

discord: ?Sky#0001

opis postaci (OPCJONALNIE): Młody amerykanin urodzony w los santos pochodzi z devis od małego interesował się gangsterką lecz nie mógł się w to bawić ponieważ musiał wyjechać do LC aby pomóc rodzicą w trudnej sytuacji finansowej. Wrócił do los santos aby rozwinąć się w tej branży i podążać śladami narkotyków i gangsterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, H3B3XD napisał:

Imię i nazwisko: Zenon Aiden

wiek: 23

discord: H3B3XD#0713

opis postaci (OPCJONALNIE): Nie chciałbym należeć do projektu jako gangster z panelem, tylko mieszkać na dzielnicy i mieć kontakt z CMGB

postać musi być nowa, jeśli chcesz coś pograć z nami w gierce, tak jak napisałeś po prostu uderzaj

Edytowane przez Olczix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, mesekissso napisał:

Imię i nazwisko:Marco  Lorren

wiek:23

discord: m3sekkis#2137

opis postaci jestem młodym włochem szukajacym grupy ktora bardzo pomoze mi w rozwinieciu swoich umiejetnosci w gangsterce z mila checia bede latac za dragami i bronmi pozdro 

 

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Martynkaa napisał:

Imię i nazwisko: Kai Davies

wiek: 25

discord: ?Sky#0001

opis postaci (OPCJONALNIE): Młody amerykanin urodzony w los santos pochodzi z devis od małego interesował się gangsterką lecz nie mógł się w to bawić ponieważ musiał wyjechać do LC aby pomóc rodzicą w trudnej sytuacji finansowej. Wrócił do los santos aby rozwinąć się w tej branży i podążać śladami narkotyków i gangsterki

cała lista logów + marny opis postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko: Carl Fane

wiek: 20

discord: krystian#8983

opis postaci (OPCJONALNIE): Młody bezwzględny czarnuch zamieszkujący róg South Side. Stara się wiązać koniec z końcem, biegnie za lepszym jutrem łapiąc się akcji na granicy prawa. Strasznie niecierpliwy i wybuchowy, działa pod wpływem nagłych impulsów często nie myśląc o konsekwencjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Flov napisał:

Imię i nazwisko: Carl Fane

wiek: 20

discord: krystian#8983

opis postaci (OPCJONALNIE): Młody bezwzględny czarnuch zamieszkujący róg South Side. Stara się wiązać koniec z końcem, biegnie za lepszym jutrem łapiąc się akcji na granicy prawa. Strasznie niecierpliwy i wybuchowy, działa pod wpływem nagłych impulsów często nie myśląc o konsekwencjach.

nabierz trochę doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin