Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Louis Lacazete Boxidro] Sesh


Sesh

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/12266-sesh/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Louis Lacazete
Rodzaj kary: Aj 
Powód nałożenia kary:Dodatek do kary; Zapędy do MG.(180 minut)
Członek ekipy nakładający karę: Boxidro
Wyjaśnienie sytuacji: Moja postać była dłużna $30.000 Valdemar Javorsky, od samego początku z Tonym graliśmy że nie oddamy forsy, sam na discordzie napisał na plotki-ic że Verenzio Benedetti uciekł z miasta nie chcąc oddać gotówki. Wbiłem na serwer bo od wczoraj chciałem żeby moja postać została świadkiem koronnym, bała się o swoje życie. Chciałem jechać z eskorta departamentu na doki, międzyinnymi dlatego że IC maja tam dziuple, po prostu chciałem być konfidentem. Zadne MG nie było, w dupie mam postać bardziej mi chodzi o AJ 180 minut. 
Ewentualne screeny/świadkowie: wiadomośc ze moja postac uciekła z miasta jest na DC los santos outfit o ile jeszcze nie usuneli 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Wczoraj Ty i Twój kolega mieliście dostać FCK, bo graliście źle pod panelem organizacji z tego, co mi powiedziały osoby, które poprosiły o specowanie akcji. Przyszedł Anthony Grenese (o ile dobrze pamiętam nick), dostał CK. Z relacji graczy, co wykonywali FCK na wb'ku swojej org., zaczął się wyzywać na discord organizacji etc. No i zaraz wbiłeś Ty i powiedziały mi o tym te osoby, kazali Ci przyjechać, a minęło z dobre 5-10 minut i stwierdziłem, że zobaczę co robisz. Ku mojemu zdziwieniu nagle wybiegasz ze stacji PD obok Vespucci Canals, wsiadasz do swojej żółtej taksówki i jedziesz do kasyna, gdzie po kilku grach nagle wychodzisz z gry i logujesz się na inną postać, jak gdyby nic. O sprawie z tym unikaniem rozgrywki przed FCK informowałem Normana, bo skoro Twój kolega dostał FCK, a Ty nagle wbijając do gry unikasz rozgrywki, jedziesz po LSPD i chcesz robić jako świadek koronny bez żadnego zaplecza i wiedzy IC na temat tego, czego oni chcą od Ciebie, to przykro mi bardzo, ale tak nie będziemy się bawić.

P8ToJa, Mejaru, dhrm i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy źle pod panelem? Wszystko wyszło przez grę IC, moja postać naćpana postrzeliła jakiegoś gościa, okazało się że to jakiś ważniak i Pejt zażyczył sobie $30.000 za spłatę, od tamtej pory już mu napisałem że moja postać mu tego nie spłaci i ucieka od przestępczego życia. Blokada postaci niech sobie zostanie, prosiłbym o zdjęcie AJ bo żadnego MG nie było. Wysłuchałes tylko 1 strony i zdecydowałeś niesprawiedliwy werdykt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin