Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Atlantic Mafia


Noffity

Rekomendowane odpowiedzi

ATLANTIC MAFIA

TBAUZrW.png

Początki- przejawiały się w latach 80' w Meksyku. Głównymi założycielami całej organizacji, są dwaj żołnierze. Z racji, że pełnili czynną służbę, nie było problemu z dostępem do broni. Na początku były to drobne przemyty z czasem minimalnie większe, lecz pewnego dnia, dostali spore zamówienie, do którego przygotowywali się naprawdę długo i w końcu je zrealizowali. Zamówienie było złożone przez okoliczny kartel narkotykowy. Na miejscu przy odbiorze broni pojawił się baron narkotykowy, który był godny podziwu ich umiejętności i zaoferował im przemyt narkotyków, na który początkowo się nie zgodzili. Tydzień później, dywizja w której byli żołnierzami, zorientowała się, że brakuje broni i zrobili dokładne śledztwo, które dowodziło na nich wtedy zostali wydaleni z wojska.

 

Lata '90: Właśnie wtedy żołnierze założyli grupę przestępczą pod kryptonimem - "Atlantic Mafia", zaczęli współpracować z tutejszym bossem narkotykowym. Zostali płatnymi zabójcami, z racji, że to byli żołnierze radzili sobie z tym bezproblemowo. O mafii w tych czasach było naprawdę głośno, można było wyczytać o nich w gazetach, usłyszeć na każdym kanale informacyjnym w telewizji. Opierali się głównie na  handlu narkotyków, rozbojach i gwałtach.

Atlantic Mafia była tak popularna z racji na swoje brutalne i pełne przemocy metody.

 

24.02.1995:

Tego dnia Boss kartelu narkotykowego wysłał żołnierzy na odbiór sporego zamówienia, mieli być pod obstawą - mieli z nimi jechać pomocnicy tutejszego Bossa.

Esteban wraz z Juanem - Tak nazywali się soldierzy, wyruszyli z samego rana czekając na samolot, którym miały przylecieć narkotyki, zamiast tego do akcji wkroczyło DEA, które zarekwirowało towar tuż po przylocie samolotu.

2 tony kokainy z Kolumbii przechwycone w Polsce. "Wielkie osiągnięcie"

Jednemu z żołnierzy udało się uciec, drugiego zatrzymano.  Kiedy narkotyki nie dotarły na miejsce o wyznaczonej porze - Tutejszy kartel sprowadził na niego piekło, wypływały na niego akta, w których był powiązany z morderstwami, rozbojami oraz handlem narkotyków. Wtedy żołnierz zrozumiał, że został sam - nie mógł nikomu ufać. Esteban popełnił w meksyku jeszcze dwa morderstwa, podczas ucieczki przed tutejszym szeryfem przez co  zaczął być ściany w całym kraju - Wtedy wziął całe swoje oszczędności zakupił jeden z biletów, który prowadził do Los Santos i uciekł z meksyku. W ameryce nie groził mu żaden organ ścigania.

 

 

Drugi z soldierów, który został zatrzymany prowadzi swój więzienny gang:

Screen_shot_2010-12-15_at_21.23.28_1.png

 

 

 

Po paru latach obserwacji  Los Santos Esteban przygarnął paru ludzi do swojej grupy byli to drobni przestępcy, którym przekazał swoją wiedzę na temat broni oraz handlu narkotyków.

Historia lubi zataczać krąg - Mafia osiedliła się w Los santos jej dokładna lokalizacja jest nieznana bądź nie bliżej określona.

Ilość członków mafii jest nieznana a ich tożsamość pozostaje w ukryciu, wiadomo tylko, że są pochodzenia hiszpańskiego.

 

 

Spoiler

OOC:

Chociaż większość z nas praktycznie nie grała jeszcze tutaj, to jednak mamy spore doświadczenie z innych serwerów RP. Ja sam prowadziłem kilka projektów na sampie, a od początku swojej "kariery" grałem w naprawdę ogromnej ilości organizacji przestępczych. Tworzymy bardzo zgraną ekipę, graliśmy razem w niejednej organizacji, sami również je tworzyliśmy.

Dodatkowo potrafimy uzyskać coś, co w wielu organizacjach jest tylko pustym sloganem, natomiast my jesteśmy w stanie to uzyskać, a mianowicie chodzi mi to, że praktycznie każda postać w gangu czymś się wyróżnia, ma swoje wady i zalety. Gramy na polskim RP już wystarczająco dużo czasu żeby traktować tę grę z odpowiednim dystansem potrzebnym do tego, aby gra ciekawą formą rozrywki, a nie tylko jakimś smutnym "obowiązkiem". Nie chcę sobie od startu zakładać zbyt dużo założeń, uwielbiam wszystko kreować od samego początku i od podstaw, tak jak potoczy się gra. Myślę że przez lata gry na serwerach RP cieszę się dość dobrą opinią, nigdy nie dostawałem większych kar i potrafię się dostosować do sytuacji i regulaminu serwera. Również potrafimy stworzyć fajną atmosferę w grze

Nasze doświadczenie na serwerach RP sprawia również że rozumiemy dużą rolę jaką w grze organizacji przestępczej odgrywają organizacji porządkowe. Dlatego potrafimy grać akcje na swoją niekorzyść, ponieważ rozumiemy że jest to istotne pod względem fabularnym.

 

 

 

Edytowane przez Noffity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje ponownie odrzucam. Nie spełnia ona w ogóle standardów tak jak pozostałe, nie wykazujecie się w nich żadną merytoryczną wiedzą. Dodatkowo po prześwietleniu ekipy nie możemy stwierdzić, że posiadacie jakiekolwiek doświadczenie by dostosować rozgrywkę do realiów naszego półświatka. Sam to w notce OOC stwierdziłeś, że jesteście nowi na serwisie  a pojawiają się już tutaj osoby z poważnymi karami. Spróbujcie swoich sił w istniejących organizacjach gdzie nabierzecie odpowiedniego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin