Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Joyce Wheatler


Milosz

Rekomendowane odpowiedzi

cp2.png

— Joyce Wheatler (ur. 10/03/2001 w Los Santos, San Andreas) - amerykański futbolista aktualnie zasilający szeregi drużyny ULSA Bruins Football na pozycji Wide Reciver (skrzydłowy). Przez swoją znakomitą sprawność fizyczną i silną wolę do gry coraz częściej Weather zmienia się z innymi graczami z WR, za każdym razem dając z siebie sto dziesięć procent. Jego zadanie na boisku jest proste - musi uwolnić się od krycia na tyle, żeby Quarterback (rozgrywający) miał okazję do podania i po złapaniu piłki przebiegnięcie jak najwięcej yardów omijając tym samym blokujących rywali. Na co dzień studiuje Business Administration na University of San Andreas w Los Santos. Już w Primary School chłopak wykazywał się znacznie większą szybkością i elastycznością od pozostałych rówieśników, a także starszych od siebie kolegów. Wzbudziło to zainteresowanie jego nauczyciela od wychowania fizycznego, który otworzył mu oczy na sport jakim jest futbol amerykański. Dla chłopaka stało się jasne - znalazł cel w swoim życiu, o który musiał zawalczyć. Ale w jaki sposób miał się rozwijać, by wkroczyć na szczebel wyżej mając jedne z najgorszych stopni w klasie? Odpowiedź była prosta, ale nie dla niego - musiał postawić szkołę i futbol na równym sobie poziomie. Jego ostatnie kilka lat nauki przed collegem dzień w dzień wyglądały tak samo.. Nauka - Futbol - Nauka - Futbol. Był i jest do tej pory nawet przeciwny papierosom, narkotykom i alkoholu, według niego używki nie dają szczęścia, a jedynie rujnują człowieka na same dno. Postawił przed sobą cel - musiał pokazać sobie i swojej rodzinie, która stroniła od takiego brutalnego sportu jakim jest futbol amerykański, że da sobie radę i tak też się stało. Czarnoskóry wstąpił na wejściu do drużyny ULSA Bruins Football z resztą swoich przyjaciół, z którymi kontakt ma już od Medium School. Mimo, że z każdym meczem dobrze wypada na boisku, dalej wszystkie mecze zaczyna na ławce rezerwowych. Nigdy nie ciągnęło go zostanie sławnym, wolał być tym zamaskowanym super bohaterem, którego bez maski nie zna nikt. Jego marzeniem i celem w życiu jest zdobycie tytułu na szczeblu collegowym, oraz zdobycie profesjonalnego kontraktu, by futbol był mu jednocześnie pracą i przyjemnością.
 

Spoiler

Cześć, w związku, że zacząłem grać z chłopaki pod projektem ULSA otwieram postać futbolisty w branży rozrywkowej. Tak jak wyżej napisałem, na samym początku chcę grać gościa, który dopiero co dołączył do drużyny i jest bardziej takim wanna-be grzejącym ławę większość meczu, co po jakimś czasie (na pewno nie po tygodniu gry) wzbije się o szczebel wyżej. Będę grał postać, która nie dąży do spełnienia w socialmediach, a na boisku, cały czas przekraczając swoje granice, dlatego myślę, że może być to ciekawe wyzwanie. Tak jak wcześniej wspomniałem, drużynę ULSA Bruins Football będziemy prowadzili w wąskim gronie znajomych, ale jak najbardziej jesteśmy otwarci na nowe głowy w drużynie.

Imię i nazwisko postaci: Joyce Wheatler
Numer konta postaci: (potem dam)
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): ULSA Bruins Football
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): -
Numer konta menadżera: -
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): -

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin