Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Biznesy


deBBuu

Rekomendowane odpowiedzi

Otworzyć rekrutację biznesów a zaprzestać przyjmowanie barów

 

Aktualnie barów jest za dużo, co róg jest jakiś bar, restauracja, klub nocny. Dla przykładu spierdolonej równowagi w Paleto mamy tylko jednego fryzjera i dwa salony tatuażu a barów w cholerę. Nowym graczom zaczyna brakować miejsc do pracy, a tym dłużej grającym możliwości do rozwinięcia postaci

 

Proponuje otworzyć rekru na biznesiki ale zaprzestać przyjmowanie pubów

 

Także no taka prosta propozycja kocham was nie zmieniajcie sie, strzała!

 

No jakby się składnia zdań nie zgadzała to nie spałem wgl

Edytowane przez deBBuu
Errmirand lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem całkowicie za. Powstaje coraz więcej fajnych i niepowtarzalnych biznesów takich jak niedawno przyjęta firma transportowa kruszyw a oczekująca na rozpatrzenie firma strikte budowlana. Zamknięcie wszelkiej rekrutacji nie jest dobre, trzeba z głową podejść do tematu. NP - taki ammu-nation jest całkowicie zbędny bo i tak policaje rekwirują wszelką broń nie ważne jaki się ma argument. 

deBBuu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że każdy miał kilka osób w biznesie, które szybko przestały grać - start serwera, nic nadzwyczajnego.

Jednak jest ból ludzi na dsc, że nie ma gdzie znaleźć pracy, gdzie mam dawno osiągnięty limit i muszę odrzucać x osób dziennie, jest jak jest. 

Co do wpuszczenia nowych biznesów jestem na tak, jest kilka, które są zupełnie nieaktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Boryseu napisał:

Wystarczy zdjąć limit 20 graczy w biznesie i będzie fajnie, pozdrawiam.

 

Limit jest fajny, ale chujowe miejsca pracy... Jest ich za malo a większość to bary i trzeba to ogarnąć

Edytowane przez deBBuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin