Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Dostałem blokadę na postać


Chmelo05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się odwołać do tego iż dostałem karę na blokadę postaci tak naprawdę za nic. Już mówię jak to było od początku zamówiłem taxi IC, taksówkarz oczywiście podjechał po mnie, wsiadłem do taksówki wskazałem gdzie ma jechać oczywiście wszystko IC. No i gdy już dojeżdżaliśmy do miejsca w którym miałem wysiadać, taksówkarz przyspieszył po czym usłyszeliśmy sygnały LSPD, taksówkarz kulturalnie się zatrzymał no i co graliśmy IC, policjant spytał Pana taksówkarza żeby mu podał wszelkie potrzebne dokumenty no i to zrobił, spytałem się policjanta czy ja muszę mu podawać powiedział że nie, ale koniec końcu spytał się mnie jak mam na imię, powiedziałem mu. Wysiadłem z taksówki bo miałem dosłownie ze 100 metrów do miejsca do którego się spieszyłem, po czym policjant wychodzi i nagle do mnie z dupy żebym mu podał wszystkie dokumenty, spytałem się dlaczego i po co , skoro ja nic złego nie zrobiłem, podałem mu te dokumenty i kazał mi wracać do taxi no i oczywiście wykonałem polecenie no i co wsiadłem do tego auta i nagle taksówkarz ruszył autem i zaczął uciekać departamentowi, po chwili zaczęły gonić nas kolejne jednostki - taksówkarz zatrzymał się w sumie to wjechał w ślepą uliczkę nagle wybiegł ja za nim i wtedy wydarzył się kultowy moment, gdy wybiegłem z tej taksówki gwałtownie policjant postrzelił mnie paralizatorem i wtedy nagle wywaliło mnie z całego altv i naprawdę szczerze teraz mówię i nie będę tego ukrywać że od czasu do czasu wywala mnie, nie mam za dobrego kompa także był to czysty przypadek wiem że ciężko w to uwierzyć ale nie jestem osobą która odwala i łapie kary - jestem tutaj nowym graczem który dostał zajawy na grę na tym serwerze, admini do tej pory nie mieli do mojej gry zastrzeżeń, nie dostałem żadnego ostrzeżenia nawet ani nic także chciałbym grać na tej postaci bo naprawdę zależy mi na tym i myślę że mi ją odblokujecie - dziękuję to wszystko co chciałem powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku w całej Polsce są wichury może dlatego wywaliło mi internet, weźcie też to pod uwagę i nie że teraz się bronie tym ale taka prawda - być może to też od tego zależy, nie wiem. Z resztą po co miałbym zrobić rage quit skoro i tak na tej postaci nic takiego nie mam co by mogło być cenne, odgrywam tylko głupiego czarnucha z ghetta - i tyle. Także mam nadzieję że dacie mi szansę grać jeszcze na tej postaci i możecie nawet obserwować moją grę, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie również popytać się chłopaków z (PBB) z którymi gram codziennie i oni powiedzą co myślą o mojej grze i czy rzeczywiście jestem taki żebym miał wyjść z gry podczas akcji rp, przepraszam za niepotrzebny spam ale szczerze przejąłem się bo tak jak mówię nic złego nie zrobiłem i nie powinienem dostać blokady postaci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin