Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/WrZASKUUU] Bunta


Bunta

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3738-bunta/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Bujar Dauti
Rodzaj kary: blok postaci
Powód nałożenia kary: gangsterka po cywilu
Członek ekipy nakładający karę: Lee (WrZASKUUU) - chyba po prostu Lee nadał karę za WrZASKUUU
Wyjaśnienie sytuacji: doszło do kłótni w barze Wigwam, chcieliśmy sobie wyjaśnić z chłopakami to na zewnątrz. Poszliśmy za bar jak ludzie, ale nie dali chłopaki nic odegrać tylko wyciągnęli kosy i wlecieli, nawet nie mogłem dokończyć swojego odgrywania, dwóch się na mnie rzuciło, jeszcze jeden na drugiego kolegę, wyjęliśmy dziewiątki ich rozstrzelaliśmy. Dostałem gangsterkę po cywilu, mimo że to była samoobrona, a drugi aspekt to to, że moja postać była członkiem organizacji przestępczej. Tłumaczyłem to komuś, ale stwierdzili że nie mam panelu i ich to nie obchodzi. Dla mnie nielogiczne podejście do tematu i kara od razu bez żadnej dyskusji. Chciałbym to wyjaśnić, jeżeli serio przegiąłem to jestem w stanie to zrozumieć i nie powtórzyć tego. Pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie: brak

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam logi z całej akcji. Sam sprowokowałeś całą aferę, bo nie było nikogo za barem. Następnie wyzywałeś każdego od pizd, czarnych cipek i tak dalej, aż doszło do strzelaniny. Patrzę również na Twoje logi i nie jest to pierwsza sytuacja, gdzie na siłę próbujesz doprowadzić do dymu IC. Kara jest słuszna, a Ty zastanów się jak kreujesz cywilne postacie oraz te należące do organizacji. Robienie dymu w lokalu o nic, to durna i żenująca gra z Twojej strony bez względu na to, czy posiadasz panel organizacji.

Apelacja odrzucona.

P8ToJa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin