Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sebek] 762god


murmir

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1877-wladcapiekiel/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Cornell Mays.

Rodzaj kary: Ban.

Powód nałożenia kary: Uczestnictwo w wojnie gangów nie będąc na liście, łamanie zasad serwera.

Członek ekipy nakładający karę: Sebek.

 

Wyjaśnienie sytuacji: Cześć,

Rok temu moje konto zostało zawieszone. Popełniłem błąd, popełniłem ich wiele, tak naprawdę każdy z nas popełnia błędy, na których się później uczy, nikt nie jest idealny, w tym ja. Wiem, że z góry mogę być skazany na porażkę tą apelacją, w końcu napisałem ich już sporo i jak dotychczas żadna nie została rozpatrzona pozytywnie, ale zależy mi na powrocie do gry jak nikomu innemu i bardzo bym chciał udowodnić fakt, że nie jestem już tą samą osobą co kiedyś byłem. Rok temu byłem toksyczną personą, która bardzo łatwo dała się prowokować ze względu na osoby trzecie. Żałuję tego, że taki byłem i jest mi trochę za siebie wstyd. Bardzo bym chciał aby umożliwiono mi powrót do gry, grając tutaj poznałem bardzo dużo fajnych osób, z którymi utrzymuję kontakt do dziś.

Dlaczego byłem toksyczny? Głównie dlatego, że niektórzy członkowie administracji, którzy już nie są na swoich stanowiskach w chwili pisania tego tematu, robili mi ze wszystkim pod górkę, Spectre wie jak było, ale no, ja sam też nie byłem święty, czasami robiłem głupie rzeczy, to jest fakt i teraz za to pokutuje. Nie wiem co mógłbym zrobić aby to naprawić i wrócić do gry, jestem zdeterminowany pokazać swoją przemianę, która zaszła u mnie przez rok i udowodnić, że nie jestem tą samą osobą, którą byłem kiedyś. Jedyne o co proszę to o danie mi szansy na grę abym mógł to pokazać. Ja nie potrzebuję forum, czatu OOC w grze, chciałbym po prostu prowadzić rozgrywkę RP z przyjaciółmi. Dzięki, że mogłem zostać wysłuchany.

Edytowane przez 762god
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje logi kar niezbyt przekonują mnie do tego, by dać Ci kolejną szansę. Jednakże minęło sporo czasu i mam nadzieję, że faktycznie masz zamiar skupić się na normalnej grze, a nie toksyczności. Od razu podkreślam, że jedna kara/wybryk czy to w grze, czy na forum będzie skutkowała Twoim powrotem do banicji bez możliwości apelowania od kary.

Apelacja zaakceptowana.

antoine yn i murmir lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin