Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] Ankara Kebab


G4SHI

Rekomendowane odpowiedzi

ANKARA_KEBAB.thumb.png.f02370b57b93a6ce14fa664e125aef8c.png

Ankara Kebab

Mała gastronomiczna budka założona przez młodego chłopaka oraz kilku braci z Bałkanów. Założycielem jest młody Ibrahim Karacan, który postanowił przedłużyć rodzinną tradycje i wykupić od miasta niewielki lokal, w którym serwowane jest jedzenie z jego rodzinnych stron. Lokal od początku swojej działalności serwuje podstawowe dania pochodzące z Turcji. Młody właściciel stawia na najwyższą jakość więc mięso jest z prywatnej hodowli a pieczywo wytwarzane w piecu na zapleczu. Ankara kebab oferuje nie tylko jedzenie z Turcji ale również inne znane dania i napoje a jedną z ich głównych zasad to Brak Alkoholu oraz produktów wieprzowych - wszystko jest Helal przygotowywane. Lokal zajmuje się też dostawami do domów, lokalów oraz jako catering na różne eventy. Nie bez przyczyny lokal stoi w tym miejscu - Ankara Kebab kooperuje z Klubem Fiestazy 2.0 jako dostawca prowiantu na imprezach. W przyszłości jest plan zakupienia Food-trucka, by zaoferować mobilność i świeże kebaby na każdej imprezie. Ibrahim wykupił lokal od miasta za niewielką część gotówki, którą zarobił na przeróżnych robotach, by spełnić swoje marzenie.

Lokal jest mały, zaopatrzony w ladę oraz trzy stoliki - kuchnię na widoku oraz piec na zapleczu. Większość jedzenia jest zamawiana na wynos bądź w dostawach. Znajduje się na środku metropolii Los Santos, Vespucci dokładnie obok Zacca Kush oraz Lesslie Tattoos. Na przeciwko jest nowootwarty klub Fiestazy, co daje imprezowiczom oraz popalaczom możliwość by po sesji lub imprezie zjeść dobrego kebaba, by nabrać sił i bez końca brać udział w nocnym życiu Los Santos!

 

 

menu_kebab.thumb.png.b35d4bb093e87a740e915d88fe06e839.pngUnbenannt.thumb.png.0f1933e0576a98ac77b4d1ce8d67218a.png

OOC

Wykorzystując swoje pochodzenie i doświadczenie OOC gdzie pracowałem w takim lokalu u mojego wuja - chcę otworzyć własnego IG kebaba. Wszystkie serwerowe restauracje to miejsca gdzie można dostać standardowe jedzenie więc pomyślałem, że otworzę coś oryginalnego co pasuje do mojej postaci i pochodzenia tureckiego. Będę starać się otwierać lokal przeważnie w porach wieczorowych ale też za dnia - oczywiście zależy jak mi czas OOC na to pozwoli oraz od ilości pracowników.

 
Głównym celem jest dostarczanie żarcia klientom Coffee Shopu oraz klubu Fiestazy czyli współpraca z biznesami założonymi przez moich znajomych, z którymi w przyszłości planujemy założyć grupę przestępczą. Dobrze wiemy, że taki kebab jest dobrym miejscem na pranie pieniędzy oraz zdobywania kontaktów, co bardzo pomogło by mi się wklimacić w grę mojej postaci ale też powinno wzbogacić grę na serwerze. Mój styl gry jest rozbudowany i nie ma miejsca na /me robi kebaba i /do podał. Wręcz przeciwnie - będą prowadzone dialogi z klientami tak samo jak to my ciapaci chętnie rozmawiamy podczas wykonywania swoich robót dla klienta oraz gra owego biznesu ma też być związana z koorperacją innych lokali, z którymi współpracuje moja postać IC.

 

Edytowane przez G4SHI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
17 minut temu, Martinn. napisał:

ostry na cienkim dla pan doktor 

OSTRIY SOS MIYNSO MIESZANA, JAKA SOS KLIENTA. Z SYREM CZY BEZ SYRKA?

Edytowane przez simpulowski

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin