Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

West Side Locos XIII


Triple

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Riot napisał:

pov przechodzisz przez potezne forum drajw

image.png.777ef79da374b29c13a690db3748bf1e.png

Było nas tam około 10, kręcił nam się wrogi set po terenie. Może byli za bardzo napięci i źle to rozegrali, ale stało się. Kazałem im ciebie sprawdzić, nic się przecież nie stało. Podejrzenia były że byłeś od nich, więc ich wysłałem do ciebie ludzi żeby zobaczyli skąd jesteś, normalnie przecież nie przechodzi się od tak po terenie obcej kliki. Zresztą chciałeś iśc prosto do siebie, tylko nagle zobaczyłeś nas że wyszliśmy z zaułka i postanowiłeś iść na około, chciałeś interakcję to ją dostałeś. Pojawiłeś się o złej porze o złym czasie i tyle. Mam nadzieję że nie będziesz tego kontynuował a jak są jakieś problemy pisz pw.

Nie chce jakiegoś zbędnego pierdolenia w temacie, nie po to on jest.

Edytowane przez TripleFilipekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.png?width=1013&height=488s7s.png2.png?width=1013&height=5921.png?width=1013&height=5109.png?width=1013&height=4914.png?width=1013&height=450unknown.png6.png?width=1013&height=4885.png?width=1013&height=457s8.png?width=1013&height=48010.png?width=1013&height=509

Wysoki sądzie nie jestem rasistą! Szanuje wszystkie rasy nawet te gorsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin