Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/DISCORD/ VITKAC] Budzikello


patoprzewodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/1228-budzikello/
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: 
Udostępnianie publicznie zdjęć innego gracza na DC związanym z serwisem i nie tylko, liczne wyzwiska i prowokację w jego stronę (publiczne)
Członek ekipy nakładający karę: @VITKAC
Wyjaśnienie sytuacji:


 

Wyżej wymieniony członek ekipy znalazł się na zewnętrznym serwerze discord organizacji przestępczej grapes gdzie zamieściłem gifa z wizerunkiem z jednego użytkowników vibe'a  co skutkowało nadaniem blokady na grę. Nie zgadzam się z nadaną mi karą, uważam że została przesadnie nałożona przez Vitkaca. Serwer discord jedynie jakie ma powiązania z serwisem to znajdująca się niewielka część graczy z organizacji przestępczej.  Z mojej strony mogę obiecać że w kierunku gracza którego wizerunek znajdował się na gifie nie padną już żadne wyzwiska, prowokacje i tym podobne rzeczy publicznie.

Pozdrawiam.
 
 

Edytowane przez budzikello
noteker, Bydlak16 i THA GREAT lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie Twoje, a zarazem Twoich kolegów po tym jak otrzymałeś karę było poniżej wszelkich norm. Czasami się zastanawiam, co kieruje ludźmi, by zachowywać się w tak dziecinny wręcz sposób. Nie ważne, czy zrobiłęś coś na serwerze, czy na discord. Udostępniałeś wizerunek kogoś, kto sobie tego nie życzy, a następnie z bandą swoich e-kolegów rzuciliście się na @VITKAC. Nie będę nawet tutaj cytować wiadomości, które padały nie tylko na jego PW, czy discord vibe - ale także na tych, które nie są powiązane z serwerem. Fakt faktem kara jest zbyt surowa i po zapoznaniu się z sytuacją skracam Twojego bana do miesiąca czasu. Wykorzystaj ten moment, by zastanowić się następnym razem, czy warto zachowywać się w ten sposób.

Apelacja zaakceptowana.

Whiplash i VITKAC lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin