Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Edwin] Norbi69


Norbi69

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/forum/30-apelacje-od-kar/?do=add#elUserLink_menu
Rodzaj kary: (blokada)
Powód nałożenia kary: Metagaming
Członek ekipy nakładający karę: Edwin

Wyjaśnienie sytuacji: Handlowałem narkotykami kiedy nagle przyjechał Ian Threader na rowerze bez żadnej kominiarki i postanowił mnie okraść, jak dla mnie to on zrobił MG ponieważ widząc mnie na markerze cornera od razu założył że handluje, dodatkowo nie bał się wjechać na rowerze samemu na dzielnice innego gangu. Po czym kiedy mój kolega z gangu zajechał zobaczyć co u mnie (był u mnie wcześniej i często zajeżdzamy do siebie na cornery kiedy wiemy że coś sprzedajemy) spytał się co się dzieje kiedy doszło do strzelaniny i wbito Ian Threader BW ten postanowił wezwać administracje Dodatkowo na filmiku który wstawił mój kolega widać ze EDWIN I Ian Threader nie zamienili ze sobą słowa grze, tylko zapewne pisali ze sobą na discordzie, a w linku którym wstawiłem  jest jasno napisane że takie sprawy należy załatwiać po przez skargi na forum dodam jeszcze że nie zrobiłem żadnego MG, zależy mi na grze i nie zrobił bym czegoś takiego. Nie specjalnie przejmuje się utrata E-HAJSU, ale jak dla mnie blokada postaci to zbyt surowa kara, tym bardziej że nie zrobiłem tego za co mnie posądzono


Ewentualne screeny/świadkowie: https://forum.v-rp.pl/topic/10031-skargi-w-sektorze-p%C3%B3%C5%82%C5%9Bwiatka-przest%C4%99pczego/ , https://www.youtube.com/watch?v=_LZ-ycXPDo

Desktop_Screenshot_2022.03.31_-_20.28.33.59.png

dawidskuty i babymexico lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to są czyste spekulacje Supporta dotyczące MG, nie ma żadnych dowodów na to że popełnilem MG. Dziwne że gracz kiedy dostał BW przypomniał sobie że może ktoś zlamał regulamin, szczególnie że nawet nie mogłem się wytłumaczyć w grze tylko odrazu dostałem blokade za metagamin @Edwin

dawidskuty lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z @Mejaruoddalamy zarzut MG, gdyż nie ma jednoznacznego dowodu na to, że zostało ono popełnione. Blokada postaci zostaje zdjęta, jednakże otrzymujesz 120 minut AJ za słabe odegranie samej końcówki akcji, gdzie bez strachu mając broń przy plecach widzisz kto jest z tyłu i od razu mówisz eee, rabuje mnie. Rabujący również otrzymuje 120 minut AJ za oczy dookoła głowy, gdzie celując do Ciebie nagle jest w stanie w sekundę ogarnąć co jest pięć i zaatakować osobę, która dojechała.

Apelacja zaakceptowana.

dawidskuty, Mejaru i Nieklucz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin