Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Usunięcie naprawiania się aut po relogu


ukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Auta same naprawiają się po relogu przez co warsztaty tracą sens, bo kto bardziej cwany - wbrew zasadom rp - może sobie zrelogować, bo mu szkoda na naprawę. Szczególnie jak trzeba dymać kilka tygodni na średniej klasy auto to mało komu widzi się wizyta u mechanika nawet na byle przegląd.

Akashi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku szyby i wszystkie lampy w autach randomowo się niszczą (podczas jazdy po prostu "pękają", chociaż z szybami to chyba już normalne), więc w takiej sytuacji nie dziwię się, że komuś szkoda e-pieniędzy na warsztat, bo jednak ja raz w warsztacie naprawiłem i kilka sekund po wyjeździe z niego lampy znowu się rozwaliły. To już nawet nie jest kwestia bycia statsem czy nie, po prostu nie ma sensu tracić na coś takiego e$ skoro możesz przeznaczyć je lepiej na rozwój swojej postaci. Jeżeli te bugi z samoistnym niszczeniem się samochodów zostaną naprawione, to w tym momencie też powinni naprawić niby tę naprawę po relogu (chociaż sam nie miałem okazji zauważyć, czy to działa). Też nie wiem, czy to była kwestia bugu, czy nie, ale jak popękały mi te szyby i lampy to koszt naprawy po ofercie wynosił ponad 1k w wozie ze złomowiska, więc lekka przesada.

antek2220 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment alt:V nie pozwala nam na optymalne pobieranie deformacji karoserii, a domyślam się że właśnie o to chodzi w propozycji.

Jak tylko pojawi się opcja zaprogramowania tego w optymalny sposób, na pewno wprowadzimy pełną synchronizację uszkodzeń.

Jeżeli błędnie interpretuję Twój post, daj znać. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin