Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

027. Carson Restaurant & Bar odskocznią od amerykańskiej, tradycyjnej kuchni.


Mafio

Rekomendowane odpowiedzi

whatinbusiness.png.2f97506de0e71275f007e8bd26eea989.png

Written by Alice Moner - DAILY GLOBE 10/04/2022


Carson Restaurant & Bar to lokal nietypowy, łączący restaurację z kasynem. Wszystkie dania przyrządzane są na miejscu, a produkty używane do tutejszych dań są wyrabiane tradycyjnie, są zdrowe i wysokiej jakości, co niewątpliwie możemy poczuć w każdym kęsie jedzonych tu potraw. Cały lokal wygląda nowGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2022_04.09_-_22_40_03_47.thumb.png.bbcc0322aea3aee68794b93cf2c0c17a.pngocześnie, o czym przeczytacie niżej.

Niniejszy lokal ma również swoją wieloletnią historię. Został zakupiony przez dwóch braci, Davida i Christophera McCarsona od których nazwiska pochodzi aktualna nazwa knajpy. Kupili oni już wcześniej istniejącą restaurację, Al Dente's. Na początku restauracja funkcjonowała w lokalu przy skrzyżowaniu ulic Aguja Street oraz Magellan Avenue. Po krótkim czasie została połączona z kasynem, a lokal został przeniesiony niedaleko jednostki departamentu przy Vespucci. Tak oto powstała nowa, ekskluzywna restauracja The Carson Restaurant & Bar.

Wchodząc do lokalu, można od razu poczuć nowobogacki klimat. Nowoczesny wystrój, ładne oświetlenie - wszystko to ładnie się ze sobą komponuje. Restauracja jest urządzona w kolorach przewodniej bieli współgrającej z czernią i szarością. Na początku możemy zauważyć ladę barową, centrum dowodzenia całą restauracją. Ogromne okna wpuszczają dużo światła, przez co lokal zyskuje na przestrzeni. W głębi znajdziemy białe stoły i krzesła, a w górnej części restauracji stoją również wygodne kanapy dla mniej wymagających klientów. Jest to idealnie miejsce na spotkanie biznesowe. Restauracja umożliwia również zjedzenia posiłku na zewnątrz, na górnym piętrze znajduje się taras. Osoby konsumując swoje posiłki, mogą oglądać również piękną panoramę miasta.

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2022_04.09_-_22_39_52_68.thumb.png.d458be43fce0e0c853c6ecdddf120661.png

Co zjecie na miejscu? Szef kuchni serwuje swoim gościom głównie potrawy włoskie, ale nie tylko. Menu jest obszerne i zdecydowanie zachęca do wizyty. Można znaleźć w nim ofertę śniadaniową, jak i również lunchową. Nie zabrakło też napojów - tradycyjnych, alkoholowych i bezalkoholowych. Większość pozycji to popularne i lubiane dania z południowej Europy. Znajdzie się nawet coś dla wegan (wege pizza, makaron z fasolą, włoska zupa z ciecierzycy i pieczarek oraz wege calamarata z grzybami i fasolą), choć nie mają oni tu dużego wyboru. Z drugiej strony w menu nie znajdziemy wiele pozycji deserowych, jest tylko tiramisu. Tak samo sprawa wygląda z przystawkami, nie znajdziemy nic oprócz bruschetty z pomidorami. Nie mówiąc nic o dodatkach do dań, w lokalu nie możemy zamówić frytek czy ziemniaków.

Mój wybór padł na żeberka BBQ. Obsługa, mimo pierwszych pracowitych dni po ponownym otwarciu, była wyjątkowo sympatyczna i chętna do pomocy. Na całe zamówienie czekałam około 15 minut. Raczej niezbyt długo, tym bardziej że dokładnie o takim czasie oczekiwania poinformowała nas obsługa. Mięso przykryte było wybranym przeze mnie sosem barbecue i prezentowało się doskonale. W środku było soczyste, sprawiało wrażenie świeżego. Niestety czułam lekki niedosyt, brakowało mi jakiegoś dodatku do tego dania, frytek czy ziemniaków.

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2022_04.09_-_22_39_28_74.thumb.png.f3ef3a13f115be165d223b302442ce7f.pngZarówno pracownicy, jak i szefostwo są niesamowicie mili i uprzejmi dla każdego, przez co w całym lokalu panuje przyjemna atmosfera. Nie zmienia to faktu, że każdy klient jest obsługiwany profesjonalne. Nawet po zjedzeniu posiłku, ma się ochotę zostać tam nieco dłużej i zamówić dobry deser. Niestety tego brak w restauracji, nie znajdziemy nic słodkiego na deser oprócz tiramisu. Jest to duży minus, myślę, że dodanie większej ilości deserów do oferty poprawi opinię restauracji.

Carson Restaurant & Bar zasłużył w mojej ocenie na bardzo dobrą notę. Mimo wysokich oczekiwań zdecydowanie się nie zawiodłam. Dobre dania włoskie, autorskie przekąski i rozsądne ceny sprawiają, że na pewno będę częstym gościem w tym lokalu. Osobiście czekam na dodanie oferty deserowej. Ci, którzy dotychczas jedli tylko w fast foodach mają teraz okazję poznać nieco bardziej wartościowe przysmaki. A to często zachęca do dalszych gastro podróży na terenie Los Santos.

 

 


baner.png.0cf4a11a19a0995b0f8c8029e0a6cab9.png

Edytowane przez Mafio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin