Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/ v3rso ] Syriuszon


Syriuszon

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Tony Boswell
Rodzaj kary: Blokada Postaci
Powód nałożenia kary:  
Bugujesz corner chowając się w budynku na animce.
Członek ekipy nakładający karę: v3rso
Wyjaśnienie sytuacji: Przyznaje sie zbugowałem animacje specjalnie lecz wyjasnienia mam takie: jest 23 chciałem iść spać już film przygotowałem i została mi dosłownie resztka z resztek które przydzieliłem do sprzedania na cornerze, faktycznie byłem swiadom ze takie problemy ze policja moze podjechac i specjalnie wydłuzyla by mój czas na który juz kładłbym sei spać nie widziała mi sie (szczegolnie ze nastepny jest dzien roboczy) w skrócie, prosze o jakiekolwiek zrozumienie, rozumiem również ze moge mieć troche w tych logach lecz staram sie jednak poprawiac za kazdym dniem. Apelowałbym o zdjecie obecnych kar i zamienienie ich na Admin Jail z powrotem postki, AJ może być nawet na 300minut ale po prostu zalezy mi na falszym prowadzeniu postaci ze wzgledów iż poruszałem swoją fabułe z ludzmi już owiele dalej. Naprawdę przepraszam i obiecuje że już więcej przed snem nie bede dociskał cornera a wyłączał gre by nie robić takich głupich błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin