Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] The Golden Soho


GameKryst

Rekomendowane odpowiedzi

GBLztDE.png

The Golden Soho RESTAURANT - Restauracja założona przez młodą, 23 letnią kucharkę – Clarę Ellis. W poszukiwaniu wyzwania wyjechała ona z Wielkiej Brytanii do Paleto Bay, gdzie kupiła lokal znajdujący się przy ulicy Paleto Blvd. Następnie wynajęła firmę budowlaną do wykończenia go, uruchomiła rekrutację i zatrudniła wybranych pracowników. Restauracja szybko zyskała uznanie mieszkańców miasteczka, dzięki pysznym potrawom i miłym podejściu pracowników, w stosunku do klienta. Można tam spróbować znanych brytyjskich posiłków, między innymi popularnego "English Breakfast". Ale skąd wzięła się nazwa lokalu?  Stąd, że Clara mieszkała w Londynie, a na dzielnicy Soho, uczyła się gotować, pod okiem swojej mentorki. Miejsce kojarzy jej się wspaniale, więc stąd przydomek - "The Golden".

 

 

wVezD6p.png

spacer.png

 

((Ceny zostaną uzupełnione później, po zapoznaniu się z ekonomią serwera))

 

 

CBVd8Ut.png

spacer.png

Spoiler

spacer.png

 

 

 

Wr8vgQ9.png

Właściciel – Clara Ellis
tel. 131647
e-mail: [email protected]
(Discord: GameKryst#8862)

 

 

QE1Rf6o.png

Cześć! Chciałem spróbować swoich sił w prowadzeniu restauracji. Doświadczenie w prowadzeniu biznesu mam, jednak był to zupełnie inny rodzaj, a mianowicie – prowadziłem ze znajomym firmę budowlaną na konkurencyjnym serwerze. Chcę aby „The Golden Soho” było miejscem spotkań graczy, w którym można dobrze zjeść, napić się dobrej kawy, odegrać jakąś kreatywną akcję i wyjść z uśmiechem na ustach. Oczywiście będą organizowane różne promocje, rabaty, a z czasem, we współpracy z innymi biznesami – planuję organizować jakieś większe eventy.

 

Do zobaczenia w grze! 😄

Edytowane przez GameKryst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin