Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub] Six Star Club


Ksunix

Rekomendowane odpowiedzi

 

spacer.png

Six Star Club - Lokal założony przez Drake'a Mandez'a w centrum San Fierro. Było to miejsce w którym część miasta przebywała by zapomnieć o codziennych obowiązkach. Kiedy Drake umarł przekazał klub swojej córce Kylie Mandez , a pieniądze innym członkom rodziny. Z czasem klub zaczął tracić na popularności, a Kylie myślała o przeprowadzce. Po kilku dniach sprzedała lokal i wyprowadziła się z San Fierro. Nowo zakupiony, wyremontowany i wyposażony w podstawowe meble, sprzęt DJ'a, barek z najlepszymi drinkami. Lokal znajdował się w Paleto Bay, na ulicy między Duluoz Ave, a Paleto Blvd. W dzień Six Star Club oferuje piwo, drinka lub jedzenie ugotowane przez profesjonalnych kucharzy, natomiast nocą piękne tancerki, które z rozkoszą kręcą potętnie swoim wygimnastykowanym ciałem. Można je znaleźć w osobnej sali, w której przygotowane są pyszne drinki i napoje.

 

spacer.png

spacer.png

 

 

spacer.png

 

Spoiler

((Menu zostanie udostępnione po starcie serwera))

 

 

 

Właścicielka - Kylie Mandez

tel: 359923

e-mail: [email protected]

((Discord: Ksunix#8691))

 

Dyrektor - XXX

 

Kierownik - XXX

 

Młodszy Kierownik - XXX

 

Hpx8ckZ.png

 

Cześć! Wychodzę z pomysłem otworzenia Klubu Nocnego, wcześniej byłem właścicielem innego rodzaju biznesu czyli budowlanki. W RP mam spore doświadczenie grałem na kilku serwerach na MTA, SAMP'A i kilku serwerach w GTA V. W przyszłości chciałbym bardziej rozwinąć menu, nawiązać współprace z biznesami, a także stworzyć konkursy i eventy.

Edytowane przez Ksunix
"bary — 02/08/2023 19:25
nie pinguj mnie tępa kurwo
czego nie rozumiecie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin