Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/gbekarton] DejvidToJa


Samurai_

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/10386-dejvidtoja/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jason Blackburn
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Ban
Powód nałożenia kary: Cheaty
Członek ekipy nakładający karę: gbekarton
Wyjaśnienie sytuacji:


Sprawa wygląda następująco, pojechałem na skatepark pobawić się na BMX'ie lecz z powodu częstych upadków i statusu BW co chwile  sprawiło że komfortowa zabawa na tego typu atrakcji nie była  zbyt możliwa
więc żeby móc bawić się na rampie bez co chwile odczekiwania BW postanowiłem pobrać cheat i włączyc God Moda który zadziałał, po dłuższej zabawie na rowerze wyżej wymieniony gbekarton zauważył że moje HP jest cały czas na takim samym poziomie mimo upadków i dał mi bana. Nie mam nic na swoją obrone i nie zamieszam kłamać ze było tak a nie inaczej, przy rozmowie z gbekartonem na pw przez chwile udawałem ze nic nie wiem dokładnie dwa słowa ale po chwili przyznałem się do winy wiedząc że nie ma po co kłamać skoro widać jak na dłoni, Wyrażam skruchę wiem że to było ekstremalnie głupie i jedynie chciałbym przeprosić, dostałem nauczkę że nie warto obchodzić systemów nawet jeżeli tycza się tylko gry wokół mnie i tylko mnie. gbekarton napisał mi na pw ze już wcześniej zwrócił mi uwagę o to ale ja z ręką na sercu nie wiem o co chodzi i że podobno wyszedłem z gry, Grając na serwerze dostaje bardzo często Timeout przez niestety słaby sprzęt i jeżeli gbekarton ma racje to jest jedyne co mogę powiedzieć ze nie zauważyłem na chacie  wiadomości ewentualnie wyszedłem z gry bądź dostałem Timeout. Cheatów nie używałem nigdy wcześniej, jedynie dziś ponieważ w ramach frustracji ciągłymi BW wyszukałem na szybko w Internecie i pobrałem z przypadkowej strony a ze zadziałało to bawiłem się na rampach wraz z tym. Wiem ze zle zrobiłem nawet jeżeli szkodliwość była praktycznie zerowa dla innych graczy, zakaz to zakaz a ja go złamałem, nie liczę na unbana z dnia na dzien  bo za głupotę trzeba brać konsekwencje i proszę jedynie o złagodzenie kary i danie mi drugiej szansy, ja moge dać obietnice ze taka sytuacja już więcej się nigdy nie powtórzy, Potrafie uczyć sie na błędach( mogę również podesłać link skąd pobrałem owego cheata i może to również jakoś pomóc w usprawnieniu wam antycheata i zabezpieczyć się przed podobnymi sytuacjami od innych graczy w przyszłości ) 

Edytowane przez DejvidToJa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin