Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Studio tatuażu] Rose Tattoo Studio


Daniel5204

Rekomendowane odpowiedzi

Rosetattoostudiologo3.png

 

Rose Tattoo Studio - jest to przedsiębiorstwo poświęcone profesjonalnemu wykonywaniu usług w charakterze tatuowania różnorakich miejsc ciała. Nasze usługi wykonywane są z pomocą wykwalifikowanej kadry pracowniczej, mającej doświadczenie w branży, zgodnie z obowiązująca wysoką higieną i starannością. Wewnątrz budynku znajdują się dwa stanowiska do tatuowania, a ściany przyozdobione są różnorodnymi szkicami. Studio wygląda bardzo profesjonalnie, co mogą potwierdzać zdjęcia zadowolonych klientów, którzy eksponują swój tatuaż z uśmiechem na ustach, profesjonalny sprzęt oraz wysokie notowania w mediach społecznościowych. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Kate Rose, która od lat pragnęła wyjść  naprzeciw stereotypom mówiących o tym, że tylko więźniowie posiadają tatuaże (pot:dziary). Finalnie postanowiła otworzyć lokal w samym centrum Paleto, co odbiło się szerokim echem u licznej ludności miasteczka Paleto Bay.

 

,,Nie tylko więźniowie noszą tatuaże" - Kate Rose

 

historiarts.png

 

Kate Rose jest brązowowłosą kobietą pasjonującą się między innymi tatuażami, którymi zaraziła się przeglądając prace innych znanych artystów takich jak m.in : Scott Campbell, Dr. Woo czy Keith " Bang Bang" McCurdy. Pewnego razu postanowiła, że sama spróbuje szkicować. Początkowo zaczęła brać udział w szkoleniach u bardziej doświadczonych osób, co jakiś czas dopatrując się kolejnych cennych wskazówek, które na kierunkowały ją na miejsce, w którym się teraz znajduję. Jej zainteresowanie nie gasło, a wręcz rosło ze zdwojoną siłą. Była bardzo podekscytowana faktem, że może zacząć robić to, co lubi i może tym samym sprawiać sobie przyjemność. W pewnej chwili dopadła ją lekka obawa czy na pewno podoła obranemu przez siebie celowi, bo jednak różnica między zwykłą kartką papieru, a ludzkim ciałem jest ogromna. Mimo wielu początkowych obaw zaczęła stawiać coraz to kolejne kroki pod czujnym okiem wykwalifikowanego specjalisty, który uczył ją fachu. Z każdym dniem umiała coraz więcej i wszelkie obawy czy wątpliwości przemijały z wiatrem, a ona sama nie przestawała się dokształcać, bo chciała chociaż w małym stopniu być taka jak jej idole. Po pewnym czasie postanowiła zostać stażystką w jednym z pobliskich lokali, świadczących takie usługi, by nabrać praktycznego doświadczenia. Po kilku latach nauki razem ze swoimi przyjaciółmi wróciła do Paleto Bay i próbowała żyć na własny rachunek.

lokalizacjarts.png

 

spacer.png

 

kontaktrts.png

Właściciel - Kate Rose |XXX-XXX| |[email protected](PW)|

 

occrts.png

Cześć! Z tej strony Daniel5204, wychodzę z propozycją otwarcia salonu tatuażu, który będzie prowadzić wszelakie usługi. Na początku myślałem głównie o tatuażach, jednak gdyby zainteresowanie znacząco urosło, wtedy mógłbym rozszerzyć działalność o kilka innych usług takich jak przykładowo piercing. Moja wiedza na temat tatuowania opiera się w większości na artykułach, które wystarczająco wzbogaciły moją wiedzę w kwestii przeprowadzania takich zabiegów. Postanowiłem wprowadzić kilka etapów mojej pracy w studiu. Pierwszym etapem, będzie projekt danego tatuażu, który ma przedstawić wizję wykonawcy. Po uzgodnieniu z klientem wstępnego projektu, podejmujemy decyzję o poprawkach czy umowie realizacji. Drugim etapem będzie dezynfekcja fragmentu ciała, na którym będzie znajdować się tatuaż, następnie za pomocą kalki naniesiemy wcześniej wybrany wzór. Trzeci etap jest zależny od rodzaju tatuażu w którym nanosimy zarys czarnymi lub akwarelowymi konturami. W tych pierwszych osoba zacznie od narysowania czarnych konturów, następnie przejdzie do wypełniania oraz cieniowania zarysu. W tych drugich narysowany jest kolorowy kontur i osoba podejmująca się wykonania tej usługi wypełnia go tymi samymi kolorami, jakie widnieją na początku projektu. Jednak do czasu, kiedy nie będzie gotowy skrypt nie chciałbym, żeby przedsiębiorstwo stało w miejscu, więc myślę w kierunku grania tego samego, co zamierzam tylko bez efektu wizualnego, który pojawi się wraz z aktualizacją 
 

 


 

Edytowane przez Daniel5204
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

**Na tablicach informacyjnych, portalu społecznościowym i na drzwiach wejściowych do salonu tatuażu można zauważyć informacje o Wreck Race Blaine County, w którym Rose Tattoo Studio jest jednym z głównych sponsorów**

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin