Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/System] Diego


Diego

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/849-diego/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Diego Conslotto
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary: Blokada po zażyciu sterydiana
Członek ekipy nakładający karę: sys
Wyjaśnienie sytuacji: 

Jakiś czas temu rozpocząłem na nim kuracje na wspomagaczach, mojej postaci. Zgodnie z informacjami z dodatku, byłem przekonany że jak w przypadku innych używek Otrzymam informację o złym stanie postaci, odpowiednie /do czy efekt na kamerę, jaki jest w przypadku przysłowiowego kaca. Niestety, nic takiego nie było. Nie miałem również możliwości sprawdzenia tego w centrum medycznym, ponieważ od 2 dni nie mogłem trafić nikogo na duty w prywatnej klinice.  Napisałem do supportera o sprawdzenie statystyki zatrucia, dostałem informację że mam 170, jednak żaden z nas nie wiedział jaka jest skala, czy sa to informacje w procentach czy wyimaginowanych punktach.  I tak tez się stało zrządzeniem losu że Conslotto przyjął złoty strzał, bez żadnych wcześniejszych informacji od systemu w postaci niskiego HP itp.  Apelację moją podpieram faktem, że użytkownik Jaguar miał identyczny przypadek jak Ja, otrzymał on szanse odblokowania postaci przez administratora.

Jak w przypadku innych używek, które regularnie sprawdzam na postaci. Przy każdej były efekty lepsze czy gorsze, jednak tym razem nie otrzymałem nic takiego. Brak paska, skali, informacji że coś się dzieje nie tak, nie brałem również "sterydu" na poważnie z uwagi że deca durabolin nie wpływa u sportowych świrów na gorszą percepcje czy zapaści, a raczej na problemy z gruczołem tarczycy. 

 

unknown.png

Tak się składa że przed blokadą, nie miałem żadnego efektu ubocznego. 


 

Edytowane przez Diego
Ryba lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszyliśmy w gronie ekipy dokładnie trzy razy temat uśmiercenia postaci przez skrypt podczas ryzykownego zażywania przez wasze postacie używek. W temacie informującym o systemie używek jasno i wyraźnie jest napisane, że jest to ryzykowne. Tłumaczenie, że nie miałeś żadnych skutków ubocznych nas nie przekonuje, bo osobiście zebraliśmy informacje od graczy, którzy te skutki uboczne mają; chociażby podczas biegania czy problemy z /jedzeniem/ postaci. Również skrypt był od początku przygotowany pod względem drugtestów, które można zrobić w każdej klinice (a niebawem również zostaną udostępnione w marketach prowadzonych przez graczy oraz w lombardach). Nikt również nie bronił Ci zrobić sobie dobrowolnie detoks na 2-3 dni, by organizm Twojej postaci odpoczął, bądź też udać się do kliniki, która mogłaby rozpocząć detoks Twojej postaci. Fakt, iż jedna postać została odblokowana był błędem, którego więcej nie powtórzymy, bo w ten sposób każdy będzie tłumaczył się niewiedzą, czy też właśnie brakiem skutków ubocznych. Karmisz postać używkami, robisz to na własne ryzyko. Decyzja została podjęta jednogłośnie w gronie ekipy.

Apelacja odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin