Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Poradnik] Jak obrabiać ładnie i szybko ss'y bez żadnych dodatkowych programów.


NieQumaty

Rekomendowane odpowiedzi

  •  W pierwszej kolejności klikacie F1 podczas danej akcji dzięki temu nagrywacie sobie klip o dobrowolnej długości.
  •  Wciskacie przycisk F2 wchodząc do kreatora, wybieracie swoje nagranie tworząc nowy projekt kolejno go uruchamiacie.
  •  Nie naciskacie żadnego przycisku ponieważ zbugujecie sobie edytor, klikacie tylko i wyłącznie biały suwak.
  •  Następnie klikacie sobie kamery i wybieracie swobodna kamera w rodzaju kamer.
  •  Kadrujecie sobie dowolnie waszego ssa aby wyglądał idealnie.
  •  Wciskacie 'H' znika wam interfejs kolejno przycisk 'PrtSc' i wklejacie sobie ssa na wasz prywatny serwer dc [Polecam sobie założyć fajnie magazynuje się tam ss'y]
  •  Kolejno przechodzisz sobie na forum - wchodzisz w panel gracza --> logi --> szukasz tekstu narracyjnego z momentu gdzie robiłeś ss'y.  
  •  Wchodzisz na stronę https://pixlr.com/pl/e/ klikasz [utwórz nowy] kolejno wybierasz sobie wielkość to już dobrowolnie w zależności od ilości tekstu, najważniejsze jest to abyście wybrali sobie po prawej stronie tłu i ustawili na czarne.
  • Ustawiacie sobie tekst, kolor, wielkość oraz formatowanie - i zaczynacie przeklejać czat narracyjny.
  • Po ukończeniu wycinacie sobie gotowy tekst narzędziami do wycinania i dajecie to znowu na waszego dc.
  •  Wstawiasz dobrze wyglądające ssy na forum.


unknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.png

[Z nudów]

 

Edytowane przez Narcyz
viver, Wedel, 2kilo i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz usuń z posta na starcie te wszystkie pogrubienia, masakrycznie źle się to czyta. A co do tematu, ja sam polecam opcje kopiowania czatu z czat logu i poprawianiu błędów, wywalaniu niepotrzebnych /me typu "/me drapie się po nosie". Czy cokolwiek co nic nie wnosi w temat.

Ogólnie też, że ściany tekstu są tragiczne, lepsze 3 konkretne zdania i 2x /me, niż 10 linijek o niczym. Szanujmy czas ludzi, którzy to będą czytać, nikogo nie interesują dialogi typu:
"A mówi: Cześć
B Mówi: Cześć
** A zbija pjone z B
** B zbił" i 20 linijek takich potwórków. 

- Edit: Też jak wymieniasz, to z zasady nie używa się dwóch rzeczy do punktowania, obecnie używasz kropek i cyfer, zostaw albo jedno, albo drugie.

Edytowane przez Naza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Naza napisał:

Jak możesz usuń z posta na starcie te wszystkie pogrubienia, masakrycznie źle się to czyta. A co do tematu, ja sam polecam opcje kopiowania czatu z czat logu i poprawianiu błędów, wywalaniu niepotrzebnych /me typu "/me drapie się po nosie". Czy cokolwiek co nic nie wnosi w temat.

Ogólnie też, że ściany tekstu są tragiczne, lepsze 3 konkretne zdania i 2x /me, niż 10 linijek o niczym. Szanujmy czas ludzi, którzy to będą czytać, nikogo nie interesują dialogi typu:
"A mówi: Cześć
B Mówi: Cześć
** A zbija pjone z B
** B zbił" i 20 linijek takich potwórków. 

A to prawda że na ss'ach lepiej dawać konkrety, ale zauważyłem że sporo ludzi nie potrafi nawet z edytora korzystać 🙂

Edytowane przez Narcyz
4WB lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Narcyz napisał:

A to prawda że na ss'ach lepiej dawać konkrety, ale zauważyłem że sporo ludzi nie potrafi nawet z edytora korzystać 🙂

Git, ja za każdym razem jak wcisne przycisk z edytora, to mi się włącza panikara mode, byle to szybko wyłączyć. Boje się za każdym razem, że mnie z gry wywali xD

Przyda się taki poradnik, ale nie wiem czy nie lepiej go podrzucić pod jakiś inny, albo po prostu zrobić jakiś jeden obszerniejszy. Teraz tak pusto trochę się wydaję, możesz jakieś tricki/ciekawostki pododawać jakby Ci się chciało.

Edytowane przez Naza
NieQumaty lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin