Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

012. Frank Rose: moja córka była eskortką | NAD


Rekomendowane odpowiedzi

Obraz


Frank Rose: moja córka była eskortką


Obraz

(Daily Globe)

Dzisiaj w Night American Discussions głównie o postaci tragicznie zmarłej Kate Rose. Jej ojciec Frank Rose opowiada o ciemnych kartach z przeszłości znanej w całym Los Santos menadżer i to wszystko przy komentarzu znienawidzonego rapera Memphisa Tavaresa. Czy Rose była adoptowana? Potwierdzą się plotki o jej swobodnym wyborze partnerów seksualnych? I w końcu jak nazwał ją ten, który zdecydował się odmienić jej życie? Tego dowiecie się w dzisiejszej rozmowie Nicholasa Conella. 

***

NC: Dobry wieczór Los Santos w kolejnym już odcinku Night American Discussions! Moimi i Państwa gośćmi są dzisiaj Memphis Tavares oraz Frank Rose. Tak, ten "Rose". Witajcie, moi drodzy.
MT: A to już możemy się przywitać? Siemasz, z tej strony Memphis - najbardziej znienawidzony raper w tym mieście.
FR: Cześć wszystkim! Jestem ojcem Kate, jednak niestety wpadłem dzisiaj bez niej.
NC: Kate Rose nie ma wśród nas już dłuższy czas - wszyscy pamiętamy jej oraz Avy Velerez tragiczną śmierć. Dzisiaj więc tematem rozmowy będą sylwetki tych dwóch osób. Panowie - z perspektywy czasu: Kate Rose była dobrą menadżerką?
MT: Na samym początku w sumie nie narzekałem na nią - a polecił mi ją Little. Z perspektywy czasu może niekoniecznie - zwłaszcza, że sama powinna wyjść z inicjatywą czegokolwiek. Rozumiesz, Nicholas. Jeżeli jesteś managerem to dbasz o swojego klienta, dzwonisz nawet do niego o piątej w nocy. Pytasz czy wszystko okay, czy potrzebujesz czegoś i tak dalej.
NC: Naturalnie. Nie mniej wiele jej inicjatyw spotykało się z bardzo pozytywnym odbiorem. W pewnym momencie zaczęliście się jednak rozmijać. Jaka była geneza tego konfliktu, Memphis?
MT: Najpierw zaczęło się w sumie od sprzeczek w FLAIR, później to przeszło na kontakt z managerem - zauważyłem brak jakiegokolwiek zainteresowania z jej strony. Poróżniliśmy się wszyscy przez jedną osobę, taka jest prawda.
NC: A tą osobą była, był?
MT: Jak myślisz?
NC: Wolę szczerą odpowiedź.
MT: Tą osobą była Velerez. Na samym początku zadawałem sobie pytania, że to może ja jestem temu winny - ale jednak nie ja i po wszystkim wychodzą informacje.
NC: Po jej śmierci odnowiłeś kontakt z Quentinem?
MT: Yup, miałem zrobić to jeszcze wcześniej ale nie potrafiłem się do tego zabrać.
NC: Frank - wracając do tematu naszej rozmowy - jaką córką była Kate?
FR: Szczerze? Kate była tragiczną córką. Od początku zbuntowaną. Nigdy nie obdarzyłem jej swoją ojcowską miłością. Byłem wiele razy przeciwny jej zdaniu. Kiedy się od nas wyprowadziła zaczęło się z nią dziać jeszcze gorzej. Słyszałem wiele razy o jej sporej ilości partnerów, partnerek oraz tego co z nimi robiła. Do tego jej spotkania z pracownicami.
MT: Czekaj... Czy ona się dymała z pracownicami?
NC: Sporej ilości partnerów?
FR: Tak. Z opowieści mojej córki oraz własnych doświadczeń. Wywnioskowałem, że Kate zmieniała partnerów i partnerki na przemian. Raz na jakiś czas. Jeszcze spotykała się z pracownicami. Sporej ilości pracownicami. Każda z nich była zawsze uśmiechnięta. W Amnesia Club. Początkowo myślałem, że coś biorą. Pewnego dnia nakryła ją moja córka Laura, kiedy Kate ze swoją pracownicą siedziały razem w biurze. Wiadomo co mogły tam robić. Wtedy dowiedziałem się czemu te wszystkie pracownice były... tak, uśmiechnięte.
MT: Czyli była niezła w te sprawy skoro ludzie chodzili tam uśmiechnięci.
NC: Wiecie: społeczeństwu przyświeca zazwyczaj myśl, że o zmarłych mówi się dobrze albo wcale. Łamiecie ten paradygmat oboje.
FR: Wiem jaka była Kate. Szczerze... Nie lubiłem jej od początku adopcji. Nigdy się za bardzo nie dogadywaliśmy.
MT: To po co ją adoptowałeś?
NC: A więc naprawdę była adoptowana?
FR: Tak była adoptowana. To nie było tak, że ja ją chciałem. Bardziej moja żona Agnes. Chciała mieć dzieciaka. Powiedziałem, że musimy się zastanowić. Jednak nie dała mi dojść do słowa. Niestety w końcu ją wzięliśmy. Bardzo dobrym faktem jest, że wygląda bardzo podobnie jak ta Nemesia Chavez. Przez chwilę myślałem, że to siostry. Jednak zerknąłem jeszcze raz w papiery adopcyjne i nie jest to rodzina.
NC: Z całym szacunkiem Frank, ale mówisz o tym tak, jakbyś adoptował psa, a nie dziecko. Nie uważasz, że jest to moralnie wątpliwe?
FR: Nie, skoro każdy wie, że moja adoptowana córka była prawie eskortką.
NC: Eskortką?
FR: Wiesz. Jeżeli kobieta była prawie z każdym w tym mieście, to nie mógłbym nazwać jej inaczej.
NC: Rozumiem. Podzielasz zdanie Franka, Memphis?
MT: Nie znam jej tak prywatnie jak jej ojciec, więc jeżeli tak mówi to musi być prawda. Kto jej lepiej nie zna jak jej ojciec, co? Z tego co pamiętam, to nawet miała żonę - miała, czy nie Frank?
FR: Tak. Zgadza się. To było dosłownie chwilowe małżeństwo. Mianowicie poznała ona DJ'ke. Niestety nie pamiętam jak się nazywała. Od razu na kolejny dzień miały ślub jak gdyby nic, dodatkowo nic nam nie mówiąc. Za to następnego dnia były już po rozwodzie.
NC: Zdaje się, że przeszłość Kate Rose zaczyna ją pośmiertnie doganiać. Jestem zatem ciekawy jakie zdanie macie o jej byłym, notabene ostatnim, partnerze. Blake Rawlings - mieliście ze sobą kontakt, Frank? Być może nadal macie?
FR: Widziałem Blake'a Rawlingsa kilka razy na imprezie w Amnesia Club. Nie rozmawialiśmy za bardzo. Nie znam go prywatnie. Za to miałem większy kontakt z jej innymi byłymi parterami i partnerkami.
NC: Mianowicie kim?
FR: Głównie rozmawiałem z Sheganem Demaiem. Był całkiem dobrym gościem. Dobrze go wspominam.
NC: Pierwsza myśl, która przyszła Wam do głowy, gdy media obiegła informacja o śmierci Avy i Kate, to?
MT: Szczerze? Nawet nie wiem, byłem w szoku - nie komentowałem tego, bo nie miałem z nimi dobrych relacji, więc.
FR: Współczuję śmierci Avy Velerez. Moja żona uwielbiała jej piosenki. Co do Kate. Nie mam na ten temat zdania. Szczerze. Z jednej strony trochę się cieszę. Z drugiej nie. Różnie bywa...
NC: Wasze relacje naprawdę musiały być tragiczne, jeśli informacja o jej śmierci wywołała u Ciebie radość.
FR: To nie była do końca radość. Bardziej spadł mi kamień z serca.
NC: Zbliżamy się powoli do końca, zatem Panowie - chciałbym żebyście jednym słowem ocenili Avę i Kate. To kim dla Was były myślę ma duże znaczenie.
MT: Ava była strasznie dziwną personą, pokłóciła wiele osób ze sobą i chciała mieć nad każdym władze - ja to tak widziałem.
NC: Frank - Kate Rose. Jednym słowem.
FR: Eskortka.
NC: Chcielibyście jeszcze coś dodać?
FR: Według mnie to wszystko.
MT: Ja nie.
NC: Moimi i Państwa gośćmi byli: Memphis Tavares, jak sam o sobie lubi mówić, najbardziej znienawidzony raper w mieście oraz Frank Rose, z zawodu ojciec Kate Rose. Dziękuję i do zobaczenia wkrótce!

*retransmisja programu dostępna już teraz.

Nicholas Conell || Daily Globe

 
Edytowane przez Girion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Ilario Gallo siedząc w biurze z swoimi nowymi przyjaciółkami przejrzał wywiad widząc dziwne wypowiedzi jego żony na Li. Zaśmiał się i przesłał wiadomość do Gregory Russell z propozycją zaproszenia Frank Rose do jednego programu z Blake Rawlings.**

@Lee

Ksunix i Girion lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin