Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Maya Dane


The White Car

Rekomendowane odpowiedzi

0JgpD80.pngMaya Dane - początkująca amerykańska aktorka, której udało się dostać rolę w krótkiej reklamie nawiązującej do zapobiegania strzelanin w szkołach na terenie USA. Później wystąpiła w reklamie płatków która była nadawana w telewizji. Teraz mając blisko trzydzieści lat, w bliżej nieokreślony sposób przeszła pomyślnie przez casting do nowego Horroru reżyserii Charles'a Reeves - Trapped, który miałbyć hołdem dla lat 70tych i ogólnego gatunku Horrorów jako że jest on częścią popkultury.

Urodziła się w Los Santos i dorastała w Mirror Park. Uczęszczała do Port of Los Santos High School a po jego ukończeniu podjęła się nauki w USAB (University of San Andreas, Berkeley) które konkuruje z ULSA. Po ukończeniu programu nauczania jakie oferuje Berkeley - Drama and dramatics/theatre arts, podjęła się pracy w zupełnie innej dziedzinie. Przez kilka lat pracowała w Dollar's and Pills gdzie osiągnęła stanowisko kierownicze. Dopiero po pomyślnej weryfikacji po castingu, porzuciła swoją dotychczasową pracę.

Ma troje rodzeństwa, dwóch braci i jedną siostrę. Trzymają się blisko siebie i utrzymują ze sobą silne relacje do dziś dnia i nie zdaje się, żeby cokolwiek się z tym zmieniło. Rodzice Dane wywodzą się z klasy średniej chociaż w momencie przeprowadzki Maya do College, jej ojciec zdobył posadę dyrektora w firmie zajmującej się fotowoltaiką na zachodnim wybrzeżu. Dzięki temu pozwolili sobie wybudować dom w znacznie bogatszej części Los Santos - Rockford Hills.

Gameplan: Hej, podejmuje się rozgrywki w branży filmowej swojego najlepszego kumpla więc idąc dalej tym tematem, mam zamiar odgrywać postać związaną z aktorstwem. Nie chcąc popuścić pasa, planuje robić to najdokładniej jak się tylko da, uwzględniając najnowsze trendy z bliźniaczego świata Hollywood. Chcę, żeby moja postać była podatna na wszystkie aury sprzyjające aktorskiemu życiu, w tym także na negatywy takie jak wiekizm, zmarnowane szansy, uzależnienia, nieświadome transformacje, ogólnych problemów egocentrycznych aktora w oparciu o środowisko Vinewood które będę opierał na teraźniejszych community takich jak Hollywood Satanism, Scientology, NXIVM (Sex Cult), Breatharianism, Children of God, Full Circle i wiele innych podrasowanych hermetycznych ugrupowań. Zależy mi przede wszystkim na przedstawieniu mojej postaci na tle ciemniejszej strony branży rozrywkowej, posługując się nowinkami. Pomijając pozostałe detale, chcę skupić się również na /dojrzewaniu/ mojej postaci. Nie chcę stanąć w miejscu jako trzydziestoletnia aktora, wraz z rozwojem i podjętymi kolejnymi projektami filmowymi, będę postarzał swoją postać i opisywał jej zmiany. Najważniejszą rzeczą którą chcę zaimplementować w rozgrywce będzie surowy In Character, nastawiony na dużą ilość interakcji z wykreowanym światem. W tym celu, poszukuję również osób które będą chciały pisać ze mną tą historię z perspektywy własnych charakterów. Zależy mi w głównej mierze na samodzielnych graczach. Jeśli taki się znajdzie i chce pograć dość luźne ale zahaczające o dystopijne klimaty? odezwij się do mnie na PW, forum. Coś wymyślimy 🤙.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin