Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra Matrzak] Bary


ghostt

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/11074-bary/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Micheal Brown
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Nijaczenie 
Członek ekipy nakładający karę: Matrzak 
Wyjaśnienie sytuacji: Hay, dostałem blokadę postaci od Matrzaka. Background postaci wygląda tak: moja postać to Micheal Brown, większość swojego czasu przesiadywał na davis, na davis wychowywał się jego brat Rukol Brown który był starszy o jedenaście lat od Micheal'a. Pewnego dnia gdy Micheal miał 16 lat, jego brat R' zaprowadził go do grona dilerskiego, został on tam mile przyjęty. Po jakimś czasie przybliżył się do grupki po czym do niej wstąpił. Po paru latach zaczął handlować. Dostałem blokadę za nijaczenie postaci, ponieważ miałem grupkę greenhouse'u oraz baru. Do tego, że pracowałem w greenhouse'ie się przyznaje, dlatego że tak było, lecz praca w barze zakończyła się po paru dniach, z takiego powodu, iż zatrudnił się tam, ponieważ chciał się troszkę dorobić. Zakończyłem tam prace i raz na jakiś czas przychodziłem do greenhouse'a na duty. Możecie sprawdzić, że byłem tam raz na duty, w barze trochę więcej dlatego, że dorabiałem tam na początku swojej postki. Znajomy mi pisał że nie dostane blokady za prace w barze, ewidentnie się mylił. Dlatego myślę, że mógł bym mieć odblokowaną postać. Bardzo za to przepraszam oraz więcej tak nie postąpię, w skrócie; "Dostałem nauczkę i coś z tego wywnioskuje!"
Ewentualne screeny/świadkowie: nie posiadam takowych

eryk to legenda 🤪 💯🥵

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.cb27c281dd559730f1e2791dbcc93f72.png

Kierownik, który dorabiał jako barman, a następnie po godzinach kręcił kebaby, żeby sobie dorobić. Co gorsza problemem było to, że w tym wszystkim jeszcze bawiłeś się w ulicznego dealera. Chyba jednak nie zrozumiałeś na czym polega poprawne kreowanie postaci.

Apelacja odrzucona.

 

Notoryczny lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin