Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/MEJARU] husieg90


husieg90

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego:husieg90 - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę:Thomas Howard
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.):Blokada
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci, właściciel lomabrdu w Los Santos handlujący na corner w Grapeseed na sanchezach w kominiarce
Członek ekipy nakładający karę:Mejaru
Wyjaśnienie sytuacji:A więc tak zacznę od początku, gdy zaczelismy grać na klimaciku pracowaliśmy w normalnym biznesie przez jakiś czas później była okazja by wejść w "dilerke" byliśmy jeszcze w biznesach i pytaliśmy się członków administracji czy możemy sprzedawać by nie było problemu ewentualnie blokady postaci. Więc handlowałismy dlugi okres czasu była również dluzsza przerwa od klimaciku po tej przerwie natrafila sie okazja na kupno lombardu ktory koniec koncow zakupiliśmy, zaczelismy skupywać łupy od organizacji, wiec aby sobie dorobić pomyślałem że możemy na jakis czas wrócić do cornerowania, lecz nie zeznajmiłem się z tematem że jako własciciel nie mogę tego robić wiem jest to moja i tylko moja głupota że się nie dowiedziałem, jestem skłonny oddać obecny zarobek z tego cornerowania jak i cale dragi które mam, jak bym wiedział nie robiłbym tego, naprawde żaluje swojego błędu obiecuję że wiecej się to nie powtórzy nawet jeśli nie miałbym mieć biznesu już, tak wiem za głupote trzeba płacić jak to czasem mówią, zależy mi bardziej na samej postaci która dlugo kreowałem. Chciałbym jeszcze raz przeprosić opiekunów biznesów że odwaliłem taką "manianę" moge obiecywać że więcej tego nie zrobie jesli dostane drugą szanse, jestem tego świadom że mogę jej nie dostać. Więcej nie znijacze żadnej postaci, jak i przeczytam regulaminy jeszcze raz by znów nie popełnić tego błedu przez inny sposób. Jeśli to możliwe chciałbym aby został jednak ten biznes 😕 fajnie mi sie w nim zaczeło grać itp. Przyznam również że siedzę na cornerze od wczoraj tzn 04.06.2022
Ewentualne screeny/świadkowie: ======

Edytowane przez husieg90
dodanie paru słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik, ochroniarz, barman wielokrotnie, kierownik Lighthouse, tuner, właściciel lombardu dorabiający na cornerach po godzinach. Nic więcej dodawać nie muszę, ani sprawdzać by wiedzieć, że kara została nadana słusznie. Niestety postaci nie odzyskasz, a sam biznes trafia w dniu dzisiejszym do archiwum. Polecam naprawdę dobrze zapoznać się z regulaminami, poradnikami oraz publikacjami, jeśli masz zamiar kreować postać jak należy.

Apelacja odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin