Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] 92 Hoover Criminal Gang


11111 111111 111

Rekomendowane odpowiedzi

LmpwZw.png

Spoiler

92 Hoover Criminals Gang (92HCG) znane również jako Nine-Deuce Hoover Criminals to afro-amerykański gang uliczny pochodzący z Los Angeles stanu California, zakorzeniony w zachodniej części, wykazując największą aktywność na Figueroa Street. Określany również jako Do Lows (92HCG) spod szyldu X5 (Hoovers Criminals) razem z Low Downs (94HCG), odchodząc od starej parasolki do której tak samo przynależeli X3 (Treys) afilując się w tamtym czasie z kartą Gangster Crips.

Do Lows posiadają pozytywne stosunki z sub-setami utożsamiającymi się z Hoover jak i pojedynczymi grupami spod X3 (Treys/Gangster Crips), nadal prowadzą aktywny spór z Main Street Mafia Crips (przekreślając loga Michigan Wolverines Milwaukee Brewers, Miami Marlins) oraz Neighborhood Crips (przekreślając Chicago White Sox, Seattle Mariners, New York Yankees)

Sety Hoovers afilują się i przybrali sobie jako znak rozpoznawalny barwę pomarańczową (oraz logotyp) od drużyny baseballowej Houston Astros, wiążąc się również z takimi drużynami jak Detroit Tigers, Notre Dame Fighting Irish LA D Dodgers.

Cześć, w związku z tym, że dostaliśmy akceptacje naszego tematu dlatego wychodzimy z inicjatywą housing project dla ludzi chętnych pograć u naszego boku, przede wszystkim przed napisaniem wniosku nalegamy zapoznać się z naszym głównym tematem, doinformować się co chcemy grać i z czym to się je. Jesteśmy otwarci na tych nowych, zaawansowanych graczy, jeżeli ktoś nie jest teraz zdecydowany to po prostu, najzwyczajniej w świecie może tak samo się zakręcić przy nas IC, stawiamy mimo wszystko kilka obowiązkowych warunków czy dajemy tutaj rozpiskę jak widzimy swoją rozgrywkę i jak ona powinna się rozwijać z czasem.

  •  Jeżeli chodzi o same postacie to stawiamy na rasę afro-amerykanskie w przedziale wiekowym od szesnastego do dwudziestego drugiego roku życia, nie zabraniam nikomu grania nieco młodszej osoby czy nieco starszej tylko by to wszystko miało u każdego ręce i nogi, plan i było robione ze smakiem. Pochodzenie postaci, wasza postać powinna pochodzić z naszego kręgu, nie musi być konkretnie z tej samej ulicy na której gramy, jednej klatki i jednego podwórka, osiedle jest duże i każdy może grać, że jest z innej strony ważne by z jednego osiedla. 

 

  • Kreowanie charakteru to oczywiście nie pomijając aspektu półświatka przestępczego - powolnie wprowadzanie się w ten świat i otoczenie stawiając małe kroki w tym kierunku, to każda postać ma tak samo życie prywatne, prywatne problemy, potrzeby i tematy. Nie stawiamy się do stałej gry 24/7 o tematyce, że zabiliście kogoś 3 lata temu i mieliście wyrok czy że cały czas handlujecie narkotykami i na tym się opiera wasza gra, wszelkie wątki różnorodne waszego życia, które wkręca do tego inne osoby są mile widziane.

 

  • Wasze dochody i nastawienie, jako osoba, która mieszka w ghecie tej części miasta raczej nie mielibyście pieniędzy na drogie ubrania, drogie samochody czy biżuterię nawet. Wszystko stawia się jako małe kroki ze smakiem i głowa. Zwyczajnie w innym przypadku wasze postacie by własny pod rękę organizacji IRS, które sprawdzają wasze majątki, dochody i to skąd macie te dochody.

 

  • Street Credit i życie w sieci postaci półświatka, nie będziemy bawić się w żadne hierarchię, podziałki na jakieś rangi, które będą wyznaczać kto kim jest, kompletnie nie na tym polega ta gra. Wszystko będzie zależne od tego jak długo siedzicie przy nas, ile wkładacie zaangażowania w życie w tym community, wasze dokonania, osiągnięcia i relacje z innymi osobami. Czyli po prostu to jak jesteście traktowani w oczach innych po prostu zależne jest od waszego stopnia popularności i dokonań. Nikt nie jest postrzegany poprzez kolor rangi na kanale.

 

obraz.thumb.png.4633034b9c71d715fd672fd508b4ec5a.png

  • Postać do gry w projekcie musi być nowa,
  • Postać musi być odkryta na profilu przez czas sprawdzania wniosku,
  • Dobry, przemyślany plan na kreowanie postaci,
  • Brak większych kar z ostatniego miesiąca,
  • Postać rasy afro-amerykańskiej w przedziale wiekowym 16-24 lat.
  • Pisząc wniosek HP automatycznie wyrażacie zgodę na ewen. FCK/FCJ/Gwałt

 

Imię i nazwisko:

Opis postaci (plany na rozwój, cechy, wady, maksymalnie trzy rozbudowane zdania):

 

 

 

Edytowane przez learnhowtohustle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Suzukier napisał:

Ja Keenan_Harmon jestem chętny/a do gry w projekcie 92 Hoover Criminal Gang oraz wyrażam zgodę na ewen. FCK/FCJ/Gwałt.

((mój ostatni log został zdobyty pod wpływem alkoholu))

jedna krzywa akcja i się żegnamy. 
flexinsohard#4443

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, miksvn napisał:

Ja Dexter_Evans jestem chętny/a do gry w projekcie 92 Hoover Criminal Gang oraz wyrażam zgodę na ewen. FCK/FCJ/Gwałt.

((mam nadzieje że mój ostatni log jakoś źle na hp nie wpłynie))

 

twoje logi mnie nie przekonują, ale dam ci szansę wykazania się w grze.

3 minuty temu, Dante. napisał:

Ja Madd Campbell (czekam tylko na zmianę danych) jestem chętny/a do gry w projekcie 92 Hoover Criminal Gang oraz wyrażam zgodę na ewen. FCK/FCJ/Gwałt.

ok.

DC: flexinsohard#4443

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, olimp napisał:

Ja Bryson Smoke jestem chętny do gry w projekcie 92 Hoover Criminal Gang oraz wyrażam zgodę na ewen. FCK/FCJ/Gwałt.
 

(wiem ze moje logi nie sa najlepsze ale uczylem sie grac)

no ci powiem, że tak kurw nie wygląda to ciekawie, ale ja mam dobro duszne

jedna krzywa akcja z twojej strony i się żegnamy, bez taryfy ulgowej

learnhowtohustle#6097

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin