Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Houstonfornication] Hondziarz


Hondziarz

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/15199-hondziarz/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Tommy Howard
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Ban
Powód nałożenia kary:  Massive DM w strone LEA, finalnie wyjście z gry.

Członek ekipy nakładający karę: Houstonfornication
Wyjaśnienie sytuacji: Siemano, jestem nowy na tym serwerze przegrałem dopiero nieco lekko ponad pięć godzin. Sprawa wygląda następująco złapał mnie w grze departament, zwykłe zatrzymanie, ja tam trochę pogadałem oni też, po czym zacząłem uciekać bez większego powodu, gdy mnie dorwali oczywiście wszystko grałem, choć trochę mi się nie chciało, więc lekko przedłużałem i grałem lekki syf, ogólnie chciałem przeprosić za ten incydent, ponieważ jak podniosłem broń, to i tak nie mogłem zadawać HP, bo pisało tam coś do kilku godzin nie można robić DM a dm zrobiłem tylko na jednej osobie w interiorze, po czym po prostu wyszedłem z gry i wróciłem kilka tygodni później, patrzę a tutaj ban, więc chce od niego apelować, by wrócić do gry i obiecać poprawę. Pokazałbym logi jak to Pidik mnie namawia do uciekania, lecz niestety mam aktywnego bana i nie zaloguje się do konsoli. Jeszcze raz przepraszam i liczę na złagodzenie kary.
Ewentualne screeny/świadkowie: --- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pokazałbym logi jak to Pidik mnie namawia do uciekania, lecz niestety mam aktywnego bana i nie zaloguje się do konsoli.

Sprawdziłam logi i nigdzie nie widzę, by ktoś namawiał Cię do uciekania, zatem po co te kłamstwa?

Bana skracam do 7 dni. W tym czasie masz dokładnie zapoznać się z regulaminami oraz publikacjami, to tutaj na VIBE nie zezwalamy na odwalanie, DM, ucieczki z gry. Zasady są jasne i dotyczą każdego gracza, a Twoje tłumaczenie, że jesteś nowym graczem nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Zakładając konto i decydując się na grę na serwerze jesteś zobowiązany do zapoznania się z regulaminem.

Apelacja zaakceptowana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin