Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/wlk] macieju


macieju

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Satoshi Togo 
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) banik
Powód nałożenia kary: za BA i gotówke jakąs.
Członek ekipy nakładający karę: wlk
Wyjaśnienie sytuacji: Co do bugów to znałem ich sporo na tym serverze, lecz zazwyczaj dowiadywałem sie o nich po fakcie - mógłbym wymienić ich długą listę ale nie od tego jest apelacja, plus większość nawet zgłaszałem do ekipy (konta bankowe widmo (matrzakowi) czy latanie za pomocą /oe po worldzie 0 (olliemu w grze rok temu) i stawanie obiektów dzięki temu, plus jakiś cymbał kiedyś narespił sobie broni w domku właśnie na tym worldzie; zgłosiłem to). Po pięknych banach na konkurencji przyszliśmy tutaj, zaczeliśmy grindować i z miejsca otworzyliśmy cztery biznesy, które w momencie rozwoju vajbika w tamtym czasie generowały kolosalne pieniazki, a ilosc osób, która nam towarzyszyła przy migracji tylko to potęgowała. Ludzie sie znudzili, zostawili /spadki/ i poszli w świat, stąd ten /pokaźny/ majątek na postaciach, dodatkowo uczestniczyłem w paru projektach i ogarnąłem ze dwa intki. Jeżeli jednak ten majatek faktycznie jest jakiś /dziwny/ dla administracji to mogę się zgodzić na jego wyzerowanie w postaci interwencji IRSu, wolałbym to rozegrać IC niz pisać teraz litanie na forum. Doskonale wiem o sytuacji gdzie trzech znajomych, z którymi kiedyś grałem dostało serie banów za BA, jednak nie wiem co wtedy zrobili, a sam powód kary dużo nie wyjaśniał. Kary spuentowali po fakcie w stylu zozima na discordzie biznesowym; gg widzowie.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

edit 21.06.22; jakbym dluzej nie odpisywał (ze dwa dni) to sie prosze nie gorączkować, mam napierdolone projektów w pracy wymieszane z wyjazdami plus urlop w weekend, dzieki za wszystko. 
Dodam jeszcze, ze bug z tamtego roku z klonowaniem samochodów znów powrócił do łask.

Edytowane przez macieju
LoremIpsum i Barru lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie cała lista osób spod waszej magicznej rodzinki ''krulów'' siedzi na banie za bugowanie, a Ty należysz do ich grona z tego samego powodu. Tłumaczenie spadków nas nie przekonuje, gdyż wiemy doskonale jakie bugi były przez was wykorzystywane. Po konsultacji w gronie ekipy i przeanalizowaniu dowodów apelację odrzucam.

 

macieju lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin