Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[27.06] Fionn Ward | Walka na WFC 38


Jordan

Rekomendowane odpowiedzi

**27.06 o godzinie 21 Fionn stoczył swój kolejny zawodowy pojedynek w formule MMA 3x3. Gala była oglądana przez osoby z różnych zakątków świata. Fionn walczył czwarty w kolejności z Davidem Silvą, który charakteryzuje się dobrym boksem w stójce.

WFC_38_Fionn_Ward_VS_David_Silva_Moment2.jpgobraz.thumb.png.0ba446f2926bb4fc1d0048e9bf3d4aa2.png

Pojedynek zakończył się pod koniec drugiej rundy, kiedy Fionn dopiął anakondę i zmusił David'a do odklepania a sędzia natychmiastowo przerwał walkę i wyłonił zwycięzce zestawienia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

**Po walce udzielił krótkiego wywiadu w oktagonie**:

Christopher Smith: Wow, Fionn, to w jaki sposób pokonałeś swojego przeciwnika było spektakularne! Jak się czujesz? To był Twój plan na walkę?

Fionn Ward: Cześć Wszystkim tutaj zgromadzonym, tym przed telewizorami jak i tutaj na hali! Już odpowiadając na Twoje pytania, Chris... Czuję się zajebiście, dałem dzisiaj z siebie 100% i mam nadzieję, że podobała Wam się moja walka! Planu na tą walkę nie miałem jak ułożyć bo nie było po prostu na to czasu, czysty spontan - cieszę się, że tak się to skończyło. Dziękuję mojemu przeciwnikowi, który też pokazał, że coś potrafi, moim trenerom, narożnikowi i sponsorom, ogólnie wszystkim kurwa co we mnie wierzyli!

CS: No i to się szanuję, Lion... Więc, kto następny?

FW: Nie mam wybranego przeciwnika, kogo mi dacie tego przyjmę, lecz teraz muszę odpocząć od tego wszystkiego, dwie gale w miesiąc? Yeah, potrzebuję odpoczynku.

CS: Jasne, chcesz coś dodać jeszcze na koniec?

FW: Tak... Dzięki Wszystkim za wiarę we mnie, bawcie się dobrze!.... A, no i jeszcze chciałem powiedzieć o tym, że mój ziomal, Bemon jutro wydaję album! Wbijajcie do niego na kanał i obczajcie co ten chłopak czaruje na track'ach, pozdro!

CS: Super, Proszę Państwa! Z nami był FIONN "THE DUBLIN LION" WARD, proszę o brawa!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROMOCJA:

  • post na lifeinvaderze - 1 | 2
  • Częste pojawianie się w centrum uwagi na wydarzeniach np.. Festiwale
  • Aktywność w mediach społecznościowych
  • Współpraca z GreenDream i JieRecycling
  • Zostanie finalistą na RSF 2
Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Fionn Ward

Numer konta postaci: 5396043961

Profil postaci: Fionn Ward

 

Edytowane przez Jordan
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin