Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Wrzaskuuu] F1fi


skoyyyo

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11454-f1fi/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jayden Hughes
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: "
Wyjście z gry podczas strzelaniny z LEA. Osoby, które chciały dokończyć z Tobą akcję pisały do Ciebie w tej sprawie, jednak postanowiłeś ich zignorować."
Członek ekipy nakładający karę: Wrzaskuuu
Wyjaśnienie sytuacji: Podczas gdy uciekaliśmy z osiedla zaczął nas gonić funkcjonariusz LEA, zaczęliśmy się z nimi strzelać po czym nagle wywaliło mnie z serwera. Poszedłem sprawdzić dlaczego mnie wywaliło i okazało się, że nie mogę się połączyć z ruterem. Próbowałem to naprawić oraz jak najszybciej wrócić do gry. Nie udało mi się naprawić tego, więc napisałem do chłopaków, którzy też uczestniczyli w akcji. Napisali oni o tym, że mam problemy z internetem i nie mogę wejść. Po chwili napisał do mnie jeden z graczy grającego LEA i spytał się osobiście "czy wracam do gry". Wyjaśniłem mu dlaczego nie mogę wrócić. Później odłożyłem telefon i poszedłem robić sobie kolację. Więc nie chciałem ich zignorować bo nie wiedziałem, że coś napisali. Prosiłbym o odblokowanie postaci ponieważ nawet jak odblokujecie mi postać mogę dostać jail'a. Mi to w niczym nie przeszkadza tylko zależy na postaci. Przepraszam za ten wypadek jak najmocniej i mam nadzieje, że ta apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie.
Ewentualne screeny/świadkowie:
image.png.94551afde18f8e1b99dd8d97ef67dce3.png

babymexico lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie przez kogo została wywołana akcja. Broń usuwam oraz nadaję AJ na 120 minut, potraktuj to jako odsiadkę IC, gdyż nie będę w tym momencie zmuszać graczy LEA do powrotu do akcji. Ponadto proszę zgłosić się do osoby, która do Ciebie pisała po wpis do kartoteki związany z akcją. Dowód prześlesz na moje PW.

Apelacja zaakceptowana.

skoyyyo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin