Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Salon Tatuażu] Black Ink Tattoo Studio


Corollavirus

Rekomendowane odpowiedzi

black-ink-white.png.a797bacf7e5fc1ae87012151d119588c.png
Black Ink Tattoo Studio - To firma urodzonej w Sandy Shores Valenti Montes, córki zmarłego już członka klubu motocyklowego El Nuevas MC po wyprowadzce z miasta w 2008 do Colorado. Dziewczyna dorabiała najpierw w przydrożnych barach, zainteresowana pięknem i naturalizmem tamtejszych klimatów zaczęła szkicować pierwsze obrazy i widoki. By jednak uczynić ze swojego wrodzonego talentu okazję do zarobku, podjęła decyzję o porzuceniu talerzy i gastronomii zaczynając stawiać pierwsze kroki jako stażystka w tamtejszym salonie. Po wyrobieniu szkoleń w dziedzinie tatuaży jak i Piercingu zaczęła wieloletnią współpracę, którą przerwała na wieść od śmierci jej ojca. Pogrzeb jak i wspomnienia przy powrocie do rodzinnego miasta spowodowały, że ponownie w nim pozostała jednak brak takiego przedsiębiorstwa w jej mieście i wizja codziennego dojazdu spowodowała wyklucie pomysłu o stworzeniu swojego salonu. Po uzbieraniu własnych środków i pożyczce wśród przyjaciół zakupiła nieużywany lokal remontując go i zakupując w nim potrzebny sprzęt, którego wybór oparła na własnym doświadczeniu jak i znajomych tatuażystów.

Polish_20220704_175324480.thumb.png.ff070238168efd70062e1435275f68d5.png

OOC
Hej, aplikuje w sumie po raz pierwszy z przedsiębiorstwem pod którym mogę się podpisać od początku swoim nickiem, kilka razy byłam menadżerką czy kierowniczką w innych biznesach tutaj lub na wcześniejszych serwerach jednak nigdy nie miałam dość odwagi by otworzyć coś sama. Dłuższą część czasu spędziłam też na rozpracowaniu technik tatuażu pobieżnie sama się tym interesując nie tylko z kontekstu klientki, ale i dla zachowania realności przy pracy tutaj jako taużystka. Chciałabym tym salonem pobudzić biznesowo pobliski obszar poza Santos tworząc w samym przedsiębiorstwie małomiasteczkowy klimat. Myślę że kolejny biznes w Sandy może wyjść temu miastu tylko na plus.

 

Edytowane przez Corollavirus
Burza i Tito Toscani lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin