Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[DISCORD] JokerSB


JokerSB

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5603-jokersb/
Discord ID: JokerSB#1455
Rodzaj kary: (wyciszenie/ban, itp.) Ban
Powód nałożeni: Rozpowszechnianie wirusa 
Wyjaśnienie sytuacji: Witam. Apeluję o zdjęcie kary opierającej się na blokadzie dostępu do Serwerowego Discorda (Vibe Role Play). Powodem bana był prawdopodobnie rozpowszechniany w tamtym czasie wirus "FREE NITRO". Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak mogło dojść do przejęcia mojego konta - prawdopodobnie jest to spowodowane moim wejściem w jakiś niesprawdzony link. Mówiąc ściślej nie było to działanie zamierzone. Jednak wynikało z mojego niedopatrzenia za co serdecznie przepraszam. Jestem dosyć aktywnym graczem serwera. Współtworzyłem na nim jeden z dłużysz projektów, aktualnie dokładam swoją cegiełkę do kolejnego. Chciałbym ponownie wrócić na serwer discord z racji na to, że jest to najszybsze źródło informacji które dotyczą losów serwera vibe-rp. Zdarzenie miało miejsce kilka dobrych miesięcy temu, dołożę wszelkich starać by owa sytuacja już więcej się nie powtórzyła. Liczę na przychylne rozpatrzenie apelacji i pozdrawiam.

Edytowane przez JokerSB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin