Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub nocny] Bahama Mamas


Bloh2002

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.3c26d6a6df1ba5af51dcb350c23da342.png

Bahama Mamas to klub nocny który pewnie wielu z Was kojarzy. Po kilkukrotnej zmianie właściciela Derry Murray widząc że nie ma w Santos miejsca gdzie można dobrze pobawić się wieczorami postanowił wykupić porzucony aktualnie lokal znajdujący się na Del Perro i przywrócić go do życia. Dobra muzyka, alkohol i ładne barmanki to trzy rzeczy których w dobrym klubie nocnym nie może zabraknąć. Tymi też zasadami Derry kierował się organizując lokal do otwarcia. 

Open Bahama Mamas doors - GTA5-Mods.com

 

677047663_CoolText-MENU415465321507833.png.ef15f7c058229d104c0fd2bf9b86555e.png

Drinki:

- Caramel Manhattan

- ST. Patrick's

- Blarney Stone

- Black Basil

- Blue Andy

- Pina Colada

- Mojito

- Bloody Mary

Inne:
- Piwo Patriot

- Piwo Pißwasser

- Cherenkov Vodka

- Sprunk

- Ecola

- Whiskey

Spoiler

OOC: Witam, od jakiegoś czasu na serwerze zauważalny jest brak klubów nocnych. Chcę spróbować temu zaradzić. Jako gracz lubię rozbudowane RP i na pewno będę dokładał wszelkich starań żeby w klubie tym barmani faktycznie grali robienie drinków, nie wpisywali "/me przygotował i podał drinka". Zależy mi na stworzenie klimatycznego miejsca. Chcę wykorzystać klub istniejący już w lore GTA, stąd niezbyt obszerny opis, po prostu uważam że nie trzeba nic więcej tam dopisywać. Liczę na zielone światło od administracji, pozdrawiam.

 

Edytowane przez Bloh2002
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin