Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/WrZASKUUU] Flacko Loco


Thkat Goon In Tha WRLD

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4650-flacko-loco/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Daquan Collier
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Nieprawidłowe odgrywanie gangstera + nocne odwalanie. Prowokujesz gang swoim motocyklem po czym zaczynasz bez żadnego powodu do nich strzelać nie posiadając panelu organizacji przestępczej.
Członek ekipy nakładający karę: @WrZASKUUU
Wyjaśnienie sytuacji:
Witam, a więc wczorajszego wieczoru, jeździłem sobie motocyklem, a dokładnie Sanchezem po całym Davis z nudów przy okazji nabijając sobie VP i pieniądze, które wpłacałem co jakieś dwie godziny. Z nudów kręcąc się tu i tam początkowo przejechałem raz przez ulicę gangu na którym siedzi Paybacc, zauważając osobę, która mnie okradła dzień wcześniej po prostu pojechałem dalej przez ulicę Forum Drive w stronę drugiej części ulicy zaraz za torami przy czym skończyłem na stacji benzynowej u Ballasów. Po dalszym kręceniu się po Davis z nudów zobaczyłem że grupka idzie w stronę Skateparku więc również przejechałem obok, wtem zobaczyłem gdy jeden z napastników do mnie celował, a dokładnie Trent Demar, który dzień wcześniej mnie okradł wraz z Aiden Potts, który również mnie okradał przy tym i celował pomagając przy tym Demarowi... Pojechałem dalej i po jakoś 10/15 minutach przejechałem obok sklepu na Forum Drive, gdzie znowu zauważyłem Trent Demar, który zaczął do mnie celować... Odjechałem w pośpiechu przez to że zrobił to na środku drogi. Po kolejnych 10 minutach sprawdziłem kto jest pod sklepem odzieżowym i ujrzałem Ayden Potts, który zwyczajnie siedzi przy bankomacie więc stanąłem i poszedłem na chwilowe zw, wróciłem i po jakoś dwóch minutach stania gdy zauważyłem że gość biegnie na mnie, zacząłem strzelać bo wiedziałem że albo zacznie do mnie celować albo do mnie strzelać... Dostałem bw, a kolega odwalił MG... Przed tym próbowali się skontaktować ze mną poprzez IC ale nie miało to zbytnio sensu przez to że już raz zostałem okradziony w ich towarzystwie i nie chciałem aby mnie poddali i zrobili to samo. Uciekałem przed nimi z 2/3 razy przez co przez następne małe postoje ze względu na znajomego, który mi pisał w tym samym czasie, po powrocie wysiadło do trzech gości ze Stratuma czy Emperora. Mając na uwagę nauczki, które mnie nauczyły to uciekłem również od nich z myślą w głowie że skoro im się nie udało to wysłali kolegów aby mnie przycisnąć i pobić lub postrzelić - Wracając do sytuacji spod sklepu zostało mi zarzucone że zaczynam strzelać bez żadnego powodu, gdzie można wywnioskować z logów naszą nienawiść IC do siebie przy tym poprzedzając to "dowodem" że jak pierwszy zacząłem strzelać to najwidoczniej szukałem jakiegoś problemu i tyle. Co do strzelania bez panelu mogę się zgodzić że nie posiadałem panelu co mogło być głupim moim wybrykiem przez dosyć późne godziny ale broń zastosowana przeze mnie została potraktowana jako narzędzie do samoobrony, gdzie widząc że napastnik na mnie naciera ze sprintem wtem oddałem pierwszy strzał, a w dodatku pisząc z WrZASKUUU sam podesłał mi tylko klip, który mam zamiar wyświetlić i screenshoty z naszej rozmowy, którym powodem było nadanie mi tzw. dodatków do kary, pisząc tutaj o nieprawidłowym odegraniu gangstera + nocnym odwalaniu. Chciałbym tutaj podesłać tylko to że po pisaniu cały dzień z WrZASKUUU nie jest w stanie mi udowodnić nieprawidłowego odegrania gangstera + nocnego odwalania poprzez prowokowania motocyklem przez co zostało to podbite tym że przejechałem z 0,5km do 2km od ich osiedla przez co zostało to podkoloryzowane pod mocne prowokacje. Ja również nie uważam się za jakiegoś czystego w tej sytuacji przez wystrzelenie jako pierwszy ale prawdopodobnie w mojej sytuacji wiele osób wolało by oddać strzał w stronę nacierającego napastnika niż dać się postrzelić. Jeżeli mógłbym to prosiłbym o zamianę blokady na dużego Admin Jail, czyszczenie ekwipunku z przedmiotów, a nawet i klątwę na trzy miesiące jeżeli bardzo zawiniłem w tej akcji.
Ewentualne screeny/świadkowie:
 

Spoiler

https://imgur.com/a/d6xe3UL - Screenshoty dot. rozmowy o blokadzie postaci.

 

Edytowane przez Flacko Loco
Dodanie parę słów + dodanie screenshota.
darkfuture lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin