Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Odwołanie do bana


Pingwinek

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jared Garcia

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban

Powód nałożenia kary: Tragiczna ucieczka przed PD, brak reakcji na grane do Ciebie akcje (XD)

Członek ekipy nakładający karę: W informacji nie była zawarta nazwa osoby która dała mi bana

Wyjaśnienie sytuacji: Śmieszna sytuacja wyszła ponieważ uciekając przed PD pan w suvie raz nas zablokował ale to co wydarzyło się na parkingu było najlesze gdyż kierowca policynego suva wjechał w nas niszcząc nasze auto tak, że nie dało się dalej jechać, napisałem na ooc "kurwa" wykazałem brak kultury osobistej ale PD nie gorsze gdyż wykazywali zero kultury na drodze. Warto dodać, że gdy uciekałem na nogach ten sam Suv zrobił mi vdm, napisałem na ooc "niezły jesteś" na to policjant który pewnie dał mi bana napisał "nie wkurwiaj mnie" co również pokazało wysoki poziom tego gracza. Uciekałem chwile dalej po czym na ekranie pokazał się komunikat o banie (XD). Jedyną reakcją było napisanie na ooc przez policjanta "nie wkurwiaj mnie"

Ewentualne screeny/świadkowie: Szmirff (kolega był pasażerem, co ciekawe też dostał bana XD)  i policjanci (nie wiem jak się nazywają) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin