Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/vxnewood] tytek


tytek

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/711-tytek/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Yoshan Fuller
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Złamanie warunków unbana. Brak mozliwosci apelacji.
Członek ekipy nakładający karę:  vxnewood
Wyjaśnienie sytuacji: Dostałem unbana na serwerze, byłem na warunkowym, po prostu nie mogłem dostać żadnej kary, bo w innym wypadku wracałem na bana i trzymałem się tej wytycznej, która została na mnie narzucona. Według użytkowników King Bajzel i vxnewood złamałem warunki poprzez odwalanie a jedyne co zdążyłem zrobić przez ten okres to nagrać niżej wymieniony filmik, w którym nie biorę udziału jako szkodnik na discordzie ani serwerze Vibe Roleplay. Jedyne co zrobiłem to narobiłem szkód na discordzie ParkuGaming, który nie jest połączony w żaden sposób z serwerem VibeRP, wszelkie urywki z rozgrywki In-Character na filmiku to shoty z streama Parku także według mnie kara jest niestosowna i nie powinna mieć miejsca, ponieważ nie robiłem nic złego wobec Vibe. 

Wcześniejszy ban, przed tym, który dostałem za rzekome złamanie warunków został przedyskutowany i /wszystkie/ grzechy zostały mi wybaczone. Chciałbym ponownie wrócić na kredycie zaufania na serwer i grać, oczywiście tak samo jak wcześniej do momentu aż czegoś nie przeskrobię A OBIECUJĘ ŻE TEGO NIE ZROBIĘ. W razie jakiś pytań, lub kwestii których nie objaśniłem mogę ponownie się wybielić.
Ewentualne screeny/świadkowie:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin