Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Boxidro] Woke


11111 111111 111

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5450-woke/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ban Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban (na forum również)

Powód nałożenia kary: Rozsyłanie zdjęć OOC innego gracza na kanałach discord. Nie potrzebujemy takich osób Członek ekipy nakładający karę: Boxidro

Wyjaśnienie sytuacji: Witam, sytuacja wygląda tak-strasznie odjebałem jakieś 5 miesięcy temu o czym nie wiedziałem w momencie czynu, a o tym co zrobiłem dowiedziałem się dopiero po nałożeniu na mnie kary i żałuję tego co zrobiłem, chciałbym poprosić o ostatnią szansę, gdyż nie stwarzałem przedtem jakichkolwiek problemów dla serwera i jego community i chciałbym dostać szansę na wysłuchanie mojej części historii. Przez różne discordy na których byłem przeplątywał się GIF z damską postacią z GTA, która po chwili zmieniała się w postać mężczyzny z IRL z napisem u góry "logging into viberp", nie byłem zbytnio wtajemniczony w fakt, że sytuacje takie, tylko, że na przykładzie innych serwerów na np. SAMP, MTA miały miejsce, bo zwyczajnie nie grałem na tamtych platformach i nie kojarzyłem ani postaci z GTA, ani mężczyzny z IRL, więc stwierdziłem, że to jakaś przypadkowa osoba z internetu, która nie ma niczego wspólnego z Vibe i że nawiązuje to po prostu do faktu, że większość damskich postaci jest odgrywana przez mężczyzn, także po prostu wysłałem tego GIF'a, a po krótkim okresie czasu zostałem zbanowany na serwerze oraz na forum permanentnie za rozpowszechnianie zdjęć innego gracza Vibe. Bardzo żałuję mojego czynu i gdybym miał wiedzę o tym co robię, to nie zrobiłbym tego, bo sam zostałem zdoxowany kilkukrotnie w moim życiu (w tym podczas rozgrywki na Vibe) i wiem jakie to uczucie. Naprawdę prosiłbym o ostatnią szansę na powrót na Vibe, uważam, że serio na nią zasługuję.

Ewentualne screeny/świadkowie: unknown.png

 

((wstawiam tylko za woke))

woke lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Pamiętam doskonale tą sytuację, bo sam dostrzegłem ją na kanale + dostałem informacje od gracza. Sporo czasu minęło od tego zdarzenia i myślę, że gracz zrozumiał swój błąd. Musisz mieć na uwadze fakt, że takie "niewinne" rozsyłanie kogoś zdjęć OOC po internecie ma swoje konsekwencje. Nie pochwalamy tego, bo przez takie sytuacje właśnie dana osoba może być zdoxowana, a każdy człowiek jest inny - jeden będzie się śmiał, a drugi będzie to przeżywał i może to wpłynąć na psychikę, gdy nagle tabun ludzi do niego wypisuje i ciśnie bekę, a zdjęcia idą dalej. Nie pochwalam Twojego zachowania, może wiedziałeś lub nie - na słowo ciężko uwierzyć w takiej kwestii. Natomiast jestem przychylny by dać OSTATNIĄ szansę na rozgrywkę, a kolejne przejawy takiego zachowania lub inne, które będą skutkować karami zakończoną się ponownym banem bez możliwości apelacji. Swoje powiedziałem, resztę zostawiam @malibudreams

woke lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin