Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy] kanibal97


kanibal97

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/16729-kanibal97/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:Hanibal Chapman
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
kierownik klubu strzelający po nocach do ludzi
Członek ekipy nakładający karę:Teddy
Wyjaśnienie sytuacji:Hejo, trochę mi zeszło zanim to piszę. Ale praca nie pozwala czasami. A więc chciałem apelować od nadanej mi kary, Mianowicie blokada postaci. Zacznę od początku. Moja postać jest nerwowa, czasami nawet bardzo. -Wszystko zależy od humoru. 🙂 Nie jest psychiczna aczkolwiek swoje odchyły ma. Kreowałem Hanibala na czarnuszka żyjącego własnym życiem, pracującym w Amnesiac Smoke Shop gdzie byłem kierownikiem owszem, ale nadana mi kara "kierownik klubu strzelający po nocach do ludzi" no nie zgadza się, nie pracowała ta postać nigdy w żadnym klubie. Ale okej, jeśli chodzi o akcje IC. Moja postać miała własny powód do strzelenia jak odegrałem, w nogę. Mało tego założone jednorazowe rękawiczki, broń ogarnięta oczywiście nielegalnie. Poszło o zazdrość w sporym stopniu co doprowadziło Hanibala do tej akcji. po niej poszkodowana osoba napisała do /a Teddy'ego ale nie żeby nadał mi kare, tylko żeby mi wytłumaczył. Ale niestety stało się co się stało. Szczerze? nie czytałem przed nadaniem kary regulaminu, próbowałem porozmawiać z Tedy'm, lecz uznawał każde moje zdanie za chamskie bądź też nieodpowiednie. Chciałem się dowiedzieć, oczywiście kiedy już przeczytałem regulamin rozumiem pojęcie gangsterka po cywilu. Jedynie o co proszę to od odblokowanie postaci gdyż no jest to moja główna postać no i zależy mi na niej. Mogę dostać ostrzeżenie bądź cokolwiek. Zacząłem dopiero karierę na tym serwerze. Może błędem było zaczynać od postaci z takim charakterem? nie wiem, ale wiem że nie popełnie więcej podobnego błędu. Więc  proszę o danie mi szansy 🙂
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez kanibal97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreując postać cywila, jesteś cywilem. Jeśli chcesz grać gangstera, to grasz gangstera. Nie ma tutaj miejsca na sytuacje, kiedy cywil, zamienia się w nocy na gangstera, który strzela do ludzi z błahych powodów. Twoim powodem do strzelania była "zazdrość postaci".  Miałeś dwa panele biznesów, a po nocach strzelałeś do ludzi na parkingu z powodu zazdrości. Dla mnie mega krzywa akcja, ale decyzję pozostawiam dla Malibu.

Bydlak16 and Król Dogeł lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin