Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mitsu] husieg90


husieg90

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/10816-husieg90/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:Ozil Bayramoglu
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)Blokada
Powód nałożenia kary: Handel OOC  (zalatwianie broni palnej)
Członek ekipy nakładający karę:Mitsu
Wyjaśnienie sytuacji:Wiec zaczne od poczatku od kad mialem lombard na owej postaci szukalem tzw "dostawców" lecz gdy podjezdzalem w okolice Davis zagadywalem na IC byly 2 organizacje ktore po prostu pisały mi na OOC zacytuje "spier...", nie bylo z nimi zadnej interakcji bo zlewali temat, wiec postanowilem zapytac przez discord czy byli by chetni na taka interakcje nie mowilem ze tyle tyle potrzebuje kiedy mozemy sie spotkac w gierce, po prostu chcialem sie dowiedziec jak bedzie z ta interakcja zeby nie bylo tego samego co na samym początku, pozniej znalazly sie organizacje ktore chcialy grac to lecz to juz bylo zalatwione przez IC sami sie zglosili i interakcje miedzy lombardem chcieli jakies robić co prawda napisalem temu graczu co sie pytalem ze sporo tylko place, bo szanuje organizacje ktore nawiazuja jakakolwiek gre z tzw "bentrumami" , prosilbym o odbanowanie po prostu myslalem ze nie jest to karane wczesniej z jednym czlonkiem z administracji sie tak spytalem czy sa chetni na taka interakcje i nie bylo problemu wiec myslalem ze tym razem tez nie bedzie problemu skoro pisalem z administratorem i nie dal mi blokady ani nic, w czasie dostania blokady juz bylem w Sandy i droga IC dogadywalem wlasnie takiego dostawce, chodzi dokladnie o gang motocyklowy z Sandy nie wiem jak sie dokladnie zwie. Wiem @malibudreams wspomniala ze ostatni raz daje szanse z lombardem, jesli bylaby mozliwosc zdjecia blokady a usuniecia lombardu wraz z tym co tam w nim jest etc to chcialbym isc na taka ugode jesli oczywsicie ktorys z obecnych opiekunow sie na to zgodzi, tak wiem zjebalem 2 raz lecz nie wiedzialem skoro wczesniej z administratorem tez tak bylo spytalem sie czy sa chetni na interakcje taka i taka powiedzieli spoko tylko nas znajdz, i reszta poszla droga IC jak ugadanie konkretnej ceny co do sztuki broni białej itp. Wiec tak jak mowie myslalem ze problemu nie bedzie. moge sie rowniez zgodzic na to by dostac "blokade"? czy coś na otwarcie nowe lombardu chyba bardziej BlackListe. Nie bede owijać w bawełne bardziej zalezy mi na postaci niz tym biznesie, poniewaz kolejny czas spedzony w grze, nie mialem akcji tutaj z nijaczeniem postac mozna powiedziec ze byla czysta wszystko ladnie gralem czy w lombardzie czy warsztacie lub na miescie. Jesli istnieje taka mozliwosc to rowniez w miarach kary moglaby zostac wyczyszczona postac procz Warsztatu i ZR-380. Chciałbym przeprosic malibu ze znow zjebalem z tym lombardem, zalezy mi na dalszej grze na tej postaci czy prowadzeniu biznesow wiem ze moge sie spodziewac blacklisty na prowadzenie lombardu i wiem ze bedzie to sluszne jesli by sie takie coś stało bardziej mi zalezy teraz na samym warsztacie na który czekalem od prawie początku mojej gry na Vibie. Chciałbym jeszcze raz przeprosic i wrazic skruche osobie rozpatrujacej zycze milego dnia/wieczoru ❤️
Ewentualne screeny/świadkowie: ---

Edytowane przez husieg90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin