Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/cherro] FaNyss2322


straightouttala

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/14206-fanyss2322/#elUserLink_menu
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Każda postać zarejestrowana na koncie, bana otrzymałem dość dawno dlatego nie jestem w stanie podać ich nazw.
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban Czasowy.
Powód nałożenia kary: Wyzywanie członków ekipy.
Członek ekipy nakładający karę: Cherro.
Wyjaśnienie sytuacji: Dnia 8 Kwietnia 2022r. Otrzymałem bana za Wyzywanie członków ekipy. Obraza spowodowana była zdarzeniem IC, kiedy pewien użytkownik serwera strzelał do mnie i mojego znajomego na środku ulicy. Następnie pomimo tego, że byliśmy w maskach a on się nie poddawał się, zrobił nam Drive-by i zginęliśmy. Obraziłem administrację, z powodu tego że użytkownik nie poniósł żadnej kary. Czy słusznie obraziłem? Moim zdaniem NIE. Po dokładnym odczekaniu tych kilku miesięcy, zdałem sobie sprawę jakie błędy popełniłem. Moim jedynym dowodem był "screen" kiedy mój ziomek leżał na glebie. Prawda, żaden moralny dowód sprawy. Pod wpływem nerwów, jakie towarzyszyły mi w tamtym momencie zwyzywałem całą administrację za to. Przyznam, przez ten czas uświadomiłem sobie jaki byłem głupi, i to co zrobiłem było nieodpowiednie. Uświadomiłem sobie że obraziłem was, adminów bezpodstawnie. Brakuje mi dobrego roleplayu, tej zabawy na serwerze, tego wczucia się w otoczenie. Chciałbym złożyć największe z okazaniem skruchy przeprosiny za to wydarzenie, mam nadzieje że zostanę potraktowany łagodnie, i uzyskam możliwość ponownego zobaczenia się na serwerze.
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak.

Edytowane przez FaNyss2322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin