Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/CrySpyx] r32


r32

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/17827-r32/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jacob Forbes
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Cheaty - tłumacz się na forum.

Członek ekipy nakładający karę: @CrySpyx
Wyjaśnienie sytuacji: Nie wiem, uciekam przed lspd i dostaje bana
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużym skrócie dostałem na Ciebie report, więc obserwowałem cię przez kilka minut, byłeś na nowej postaci totalnie bez niczego i jechałeś picadorem z piękną prędkością, plus to tego śmigałeś bokiem lepiej niż z /v drift, totalnie nie posiadając żadnego panelu. Dodam jeszcze że kosiłeś wszystko co popadło jak i prowokowałeś PD bez żadnego większego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, CrySpyx napisał:

W dużym skrócie dostałem na Ciebie report, więc obserwowałem cię przez kilka minut, byłeś na nowej postaci totalnie bez niczego i jechałeś picadorem z piękną prędkością, plus to tego śmigałeś bokiem lepiej niż z /v drift, totalnie nie posiadając żadnego panelu. Dodam jeszcze że kosiłeś wszystko co popadło jak i prowokowałeś PD bez żadnego większego sensu.

spoko, ale skąd wziąłeś nagle powód cheatów? sprawdź sobie jak jeździ picador, bo chyba nie wiesz nawet za co tego bana wstawiłeś. w ogóle, skąd nagle 140km/h to duża prędkość?

Edytowane przez r32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, CrySpyx napisał:

Widząc jak jedziesz i bokiem wchodzisz w każdy zakręt? Na stocku nie ma szans aby tak sunęło, plus tak jak wspomniałem wyżej był report ze strony osoby która prowadziła pościg.

stary, pisałem wyżej, serio sprawdź jak to jeździ na jakimkolwiek freeroamie i potem pisz, że coś ci nie pasuje. Sam to wczoraj sprawdziłem i niczym nie różniło się od wozu na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin