Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] LA ESPERANZA FOUNDATION


fotarix

Rekomendowane odpowiedzi

x4ivoBj.png

c45xsQP.pngLA ESPERANZA FOUNDATION to organizacja społeczna o charakterze pomocowym, założona na terenie stanu San Andreas. Główny cel działania, na który fundacja stara się zbierać możliwie jak największe środki to pomoc wszelkim uciśnionym. Organizacja pod skrzydłami byłej agent federalnej, Chenille Carter, stawia na zajmowanie się problemem przemocy domowej w Amerykańskich domach, a także na zniwelowaniu liczby przypadków znęcania się nad zwierzętami domowymi. LA ESPERANZA kładzie również nacisk na udzielanie pomocy finansowej szpitalom oraz na finansowanie badań, związanych z problemami dwudziestego pierwszego wieku. Zaburzenia psychiczne, problemy z tożsamością płciową i określeniem swojej orientacji, uzależnienia to tylko nieliczne problemy, z którymi w dzisiejszych czasach mierzą się ludzie. Teraz nie jest to tak bagatelizowane jak jeszcze kilkanaście lat temu, ale i tak jeszcze wiele lat przed nami, żeby można było powiedzieć, że wreszcie jest dobrze. Zarząd fundacji korzysta ze swoich znajomości i dokonuje fair-deal z wieloma kluczowymi nazwiskami na scenie show-biznesu. Pierze ich zniszczone wizerunki, wspomaga w ociepleniu charakteru, a w zamian przyjmuje potężny kapitał, który wykorzystywany jest przy licznych akcjach pomocowych. Przy okazji korzysta także z promocji w ów środowiskach, zachęcając tym samym najmłodsze pokolenia do udzielania pomocy, która niekoniecznie zawsze musi być finansowa. Pomagać można powodując nawet rozgłos dla fundacji, co w dalszym rozrachunku może przełożyć się na wsparcie ze strony person, mających realny kapitał. Fundacja cechuje się też pełną transparentnością w sprawach finansowych i zapewnia zerowe wynagrodzenia dla najwyżej postawionych nazwisk. Pensje udzielane są jedynie osobom, związanym z organizacją w pełni zawodowo. Dział księgowości, aspekty prawne i organizacyjne to jedne z nielicznych gałęzi fundacji, w które pompowane są pieniądze zdobyte przez działania społeczne. Sposób jej funkcjonowania to połączenie nowatorskich, /młodzieżowych/ metod promocji i promowania pomagania z tymi, które są doskonale znane dla starszych tuzz stanowego półświatka biznesowego.

Informacje na temat pomysłów związanych z rozgrywką dla całego budowanego przez siebie otoczenia, które projekt ma zbudować. Jest tak, jak opisałem kawałek wyżej. Nie mam zamiaru wyrzucać tutaj z rękawa, bo chciałbym, żeby niektóre z moich inicjatyw były miłym zaskoczeniem dla tych kilku osób, które będą śledzić projekt fundacji. Na pewno postaram się wszystko kreować możliwie jak najrealniej i nie omijać żadnego z etapów rozgrywki IC. Wszystko da się fajnie rozegrać. Nawet, gdyby miało to potrwać.

 

Dwsmt18.pngHistoria powstawania fundacji rozpoczęła się już kilka miesięcy temu, gdy Nannie Larocque postawiła sobie za punkt honoru założenie organizacji charytatywnej, mającej w głównej mierze prać wizerunek samej zainteresowanej, a także jej współpracowników. Pomysł został wsunięty do szuflady ze względu na zbyt duże ruchy biznesowe w tamtym okresie. Niemniej nie został nigdy w pełni porzucony, a jego reaktywacja nastąpiła w momencie, w którym Chenille Carter - partnerka życiowa Nannie Larocque, postanowiła szukać alternatywy dla swojej pracy w F-LEA. Znudzona swoim dotychczasowym, dziesięcioletnim stażem zawodowym i pochłonięta totalnym wypaleniem, Chenille rzuciła luźnym, dość nieśmiałym pomysłem współprowadzenia fundacji pomocowej, która byłaby dobrym uzupełnieniem jej serdecznego i czułego charakteru. Niezobowiązujący pomysł spotkał się z pełną aprobatą ze strony Larocque, ale nie tylko. Swoje zainteresowanie w inwestowanie w organizacje, prowadzoną przez Carter wykazało kilka dość znaczących osób prosto z śmietanki Santos. Kulture De Betencas, Marylin Hatheway czy Blake Rawlings, prezes 101 corp to tylko jedne z ważniejszych person, które od samego początku mają zamiar inwestować w twór Carter. Cała papierologia, spora część pomysłów LE Foundation przygotowywana jest od pierwszej połowy sierpnia, ale punktem zupełnego przełomu i przyciśnięcia pedału gazu jest początek września, kiedy to para Larocque zostaje wciągnięta w konflikt z ówczesnym burmistrzem miasta Los Santos, Miriam Avrahami. Za Nannie Larocque zostaje wystawiony list gończy, którego zasadność zostaje podważona już tego samego dnia. Spirala nakręca się coraz bardziej, a z całego konfliktu zwycięsko wychodzi strona poszkodowana, Nannie i Chenille. Decyzja o wyjściu z organizacją pomocową zostaje przyspieszona, a już kilka dni później do urzędu wpływają papiery, legalizujące działalność fundacji. 

Dlaczego wybrana przez nas lokalizacja dobrze wpasowuje się do całokształtu naszego zamysłu? Biuro LE Foundation będzie znajdować się w budynku korporacji 101. Jest to związane z powiązaniami Nannie Larocque z działalnością biznesową Blake Rawling i z chęcią maksymalnego zminimalizowania kosztów czynników, które nie są kluczowe w tworzeniu fundacji. Będzie to zamknięte piętro używane raczej głównie przez graczy wewnątrz mojego biznesu, a także w rozgrywce narracyjnej. Nie planuję otwierania go dla szerszej publiki, bo też nie ma tak naprawdę takiej potrzeby. Będzie to zwykłe biuro i siedziba fundacji, która z uwagi na skalę przedsięwzięcia - musi być duża. W końcu fundacji nie prowadzi się w trzy osoby, a na jej odpowiednie działanie składa się naprawdę wiele osób.

 

9DQYqsi.pngSposób na przyciąganie pracowników, oraz ich utrzymania przy sobie w danym projekcie. Ciężej jest zdobyć dobrego gracza, niż go utrzymać. Niestety, raczej garstka ludzi będzie zainteresowana grą stricte w moim projekcie. Więcej osób będzie trzymać się raczej wokół niego przez liczne inicjatywy i angaże w eventy. Nie przewiduję posiadania pod swoimi skrzydłami wielu osób. Większość z personelu fundacji będzie rozgrywana bardziej narracyjnie, a ja rozgrywając postać CEO owej fundacji postaram się jak najwięcej rzeczy grać samemu. Wszelkie spotkania i całą swoją rozgrywkę postaram się ułożyć w taki sposób, żeby to mi i tej garstce ludzi wokół grało się dobrze. Większość rzeczy będę skrupulatnie screenował, więc może gracze poczują się zachęceni screenshotami w temacie. Pewne jest to, że nikogo nie będę skreślał na starcie i każdy zainteresowany znajdzie miejsce w szeregach mojego projektu. Wymagane są jedynie trochę ponadprzeciętne chęci, bo tak jak mówię - nie potrzebuję tutaj przesadnego tłoku. Kilka dobrych osób wystarczy, żeby wspólnie dobrze się bawić.

Sposobu kreowania rozgrywki dla siebie, swoich pracowników oraz innych graczy. Chcę stworzyć możliwie jak najbardziej immersyjne miejsce, które w swoich założeniach ma skupiać się rozgrywce pomocowej. Mam zamiar przekłuwać wszystkie swoje pomysły w twory, których plony gracze będą mogli faktycznie odczuć. Wszelkie zarobione przez fundacje pieniądze będą wpłacane na /charity tylko i wyłącznie w sytuacjach, gdzie narracyjnie nie będzie dało się rozegrać inaczej. W każdej innej sytuacji będę starał się inwestować pieniądze tak, aby mimo wszystko wróciły one do obiegu i przy okazji nakręciły rozgrywkę innym. Przykład - pieniądze zebrane na renowację jakiegoś oddziału w szpitalu przeznaczę na opłatę interior makera. Niby dałoby się zrobić to z pieniędzy danych przez administrację, ale jeżeli możemy dokonać tego praktycznie w pełni IC to czemu by nie spróbować? Nie chciałbym też, aby wszystkie rozgrywane akcje wokół fundacji wiązały się ze zbiórkami pieniężnymi. Mam w głowie wiele więcej pomysłów, których niekoniecznie chce zdradzać już na etapie planowania aplikacji. Wyjdzie w praniu ile z tego faktycznie uda mi się zrealizować. Na pewno gracze nie pożałują. Dysponuję doświadczeniem i wiedzą z zakresu bycia w lead projektów w różnych strefach roleplay, toteż nadam się na osobę, mającą wieść prym nad projektem. Postaram się zrobić to jak najlepiej jestem w stanie.

 

LfemFEd.pngJak dołączyć do projektu? Tylko i wyłącznie drogą in-character. Wychodzę z założenia, że przy organizacji rozgrywki takiego biznesu chcę sobie jak najwięcej pograć. Nie iść na skróty w żadnej dziedzinie, a jak najwięcej rozgrywać w samej grze. Numer do mojej postaci będzie podany publicznie, to samo z jej lifeinvaderem. Na samym początku rozwoju organizacji zapewne to właśnie moja postać będzie jedynym rekruterem, który będzie zajmować się przydzielaniem ludzi do różnych funkcji w strukturze. Jeżeli będziecie w stanie w fajny sposób zakręcić się wokół mnie albo kogokolwiek związanego z fundacją in-character to będzie to dla Was naprawdę duży plus. W razie mniejszej kreatywności bądź chęci dogadania sposobu kreacji Waszej postaci ze mną - możecie się ewentualnie zgłosić na mój discord. Tam postaram się wyjaśnić niektóre kwestie i może jakoś w ten sposób wciągnąć Was w LE Foundation. Jestem w stanie przyjąć w szeregi totalnego newbie i poduczyć go w zasadzie wszystkiego, ale musze widzieć jakiekolwiek zaangażowanie.

Na jakie stanowiska można dołączyć? Znajdzie się tutaj miejsce dla każdego pomysłu. W końcu fundacja to w rzeczywistości duża firma, z wieloma pracownikami. W czym dobrze się czujesz - jesteś w stanie tutaj grać. Jeżeli chodzi o zarobkowanie to jest ono możliwe. To, że fundacja dla jej CEO jest totalnie non-profit nie oznacza, że pracownicy zatrudnieni na etacie będą pracować za darmo.

OOC Od dłuższego czasu w mojej głowie tworzył się plan wykreowania fundacji. Kilka miesięcy temu miał plan, żeby płynnie przejść historią mojej postaci z wypalonej agentki federalnej, na głowę fundacji, która zostałaby stworzona z pomocą jej wpływowej w świecie celebrytów i biznesu partnerki. Chciałbym, aby projekt funkcjonował w poddziale projektów IC głównie z uwagi na to, że będzie on dla mnie zupełnie non-profit. Nie mam zamiaru wyciągać żadnych korzyści, a wszystkie zarobione pieniądze będą inwestowane w jakieś realne rzeczy, mogące usprawnić nasze uniwersum. Zdecydowałem się również na takie oznaczenie z uwagi na to, że jest w tym dziale już jedna fundacja. Na samym początku startuje sam, z delikatną pomocą osób, zaangażowanych IC. Całość okaże się dopiero w praktyce. Chcę postawić na tworzenie wielowątkowych eventów i wszystko rozgrywać raczej rozwlekle. Stawiam przy wszystkim tylko i wyłącznie na kreowaniu charakteru, bo tego niestety w dzisiejszym roleplay mocno brakuje.

Spoiler

Sk7KKgS.png

lokalizacja. budynek 101

 

Edytowane przez fotarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

LrdBriu.png

6qO69Gr.png

kjsJjYw.png

ExiEAtJ.png

26GV7zT.png

** Fundacja rozwija się w swoim tempie. Nawiązuje współpracę z pierwszymi gwiazdkami i otwiera swoją stronę internetową. Strona wygląda na w pełni przygotowaną do działania, aczkolwiek pod różnymi zakładkami wyskakują tylko mugshoty celebrytów tj. CARMELLA B, Nannie Larocque, Blake Rawlings. Jest to zapewne związane z ich "przestępczą" przeszłością, bo mugshoty są autentyczne, wykonane w trakcie aresztowań poszczególnych celebrytów. O kolejnych ruchach wiedzą tylko nieliczni. Wykupiono także reklamy w google i meta ads. Widnieje na nich baner, z którym organizacja obecnie się utożsamia. "EVERYONE CAN HELP, AND YOU? :)" to slogan fundacji, który pojawia się w wielu miejscach. Chenille Carter powoli udziela się na LI fundacji. **

https://li.v-rp.pl/posts/83749

C938fPE.png

PvgW6tq.png

Edytowane przez fotarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W98lteG.png

0KbjxoE.png

GMyOqEJ.png

wyQlSc5.png

VS5pNzI.png

01NvSHy.png

IxSDF5u.png

5Ial3vZ.png

6pBs8Ch.png

0pst3Y5.png

Q1w9bYF.png

 

**fundacja złapała bardzo duły zastrzyk gotówki przez halloweenowa imprezę 101. Nabrała w ten sposób wiatru w żagle i leci razem z prądem po dalsze osiągniecia**

https://li.v-rp.pl/posts/84483

plan jest prosty; zebrać odpowiednią ilość gotówki IC, zainwestować w interiormakera, który zrobi brakujący interior szpitala na Pillbox Hill, a narracyjnie odegrać otworzenie poradni psychologicznej. Wiem, że na samą poradnie zbyt wielu chętnych by nie było, więc w taki sposób chcę dać Wam jakąś fajną przestrzeń do gry 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

FnTRJW6.png

PkvtW5v.png

5UCr5fb.png

gH1yz1v.png

Btpsen6.png

K1G4byH.png

Lg9B309.png

XqgJe3P.png

 

** mimo zawirowan w zyciu Chenille, fundacja osiaga kolejne niebagatelne sukcesy. Kulture De Betances decyduje sie wplacic na szczytny cel dwiescie tysiecy dolarow, a CROWN - milion. Proces budowy skrzydla przychodni rusza, a wszystko wskazuje na to, ze to wlasnie Chenille bedzie jednym z pierwszych klientow swojego wlasnego tworu. **

https://li.v-rp.pl/posts/85436

PTKwvBN.png

Azzi_24, antoine yn i rajan lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

 

 

**fundacja za której sterami stoi Chenille Carter prężnie działa od ponad pół roku. Ma bardziej i mniej intensywne momenty, ale w żadnym momencie nie można stwierdzić, że nie działa wcale. Fundacja zajmuje się zakulisowo kilkoma projektami, których owoce zostaną wypuszczone na świat jeszcze w kwietniu 2023. Przeciągany miesiącami album charytatywny jest skończony i czeka na przygotowanie godnej dla ów przedsięwzięcia promocji. Asystenci Chenille Carter zajmują się także stworzeniem charytatywnego bankietu, który tworzony jest wraz z obecnym rządem miasta Los Santos. Wszystkie twory fundacji mają swój deadline, który przesuwany już nie będzie. Fundacja nawiązuje w ostatnich miesiącach sporo współprac. Pracuje gdzieś z tyłu nad festiwalem charytatywnym, który również od wielu miesięcy jest odwlekany, a także nad sprawami bieżącymi. Chenille Carter wystąpiła w programie Aisha Huxley, gdzie wypowiedziała się obszernie na temat fundacji i dalszych działań. Sama CEO nie jest już tak mocno zaangażowana w działania fundacji, ale jej najbliższe grono współpracownik nadal dowozi wszystko tak, aby nie zawieść oczekiwań. Prawdopodobnie w najbliższych miesiącach zakończone zostanie również przygotowywane miesiącami schronisko, którym zajmie się Zoe Andersson.**

**Jednym z ważniejszych elementów fundacji jest to, iż dwa miesiące temu została odpalona klinika psychologiczna, która działa w pełni ze środków sponsorów. Każdy potrzebujący może zapisać się na wizytę, jeśli tylko jej potrzebuje i to zupełnie za darmo. Fundacja obsłużyła w tym czasie już wielu pacjentów, a niektórzy z nich umawiają się na ciągłe sesje z psychologami. **

https://li.v-rp.pl/post/490_aplikacja-mobilna-poradni-psychologicznej-lefoundation-skorzystanie-z-uslug-spe.html


discord kliniki psychologicznej: https://discord.gg/aqmKQ7rZ

 

nie mam screenów, przy następnej aktualizacji postaram się coś dorzucić

Edytowane przez fotarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 

** fundacja poczyniła w ciągu ostatniego miesiąca dosyć spore ruchy. Na samym początku odbył się pogrzeb MARGOTH, na którym Chenille pojawiła się wraz z partnerką i swoim bodyguardem. Wygłosiła dłuższą przemowę, w której wspomniała o wielu aspektach życia zmarłej dziewczyny. Niecałe dwa tygodnie później, ku jej czci - wreszcie wypuszczono CHARYTATYWNY ALBUM fundacji, który odbił się dosyć sporym echem w mainstreamie z uwagi na duże gwiazdy w trackliście. Kilka dni po tym został zorganizowany bankiet we współpracy z rządem Los Santos, a sama fundacja zarobiła z tego przedsięwzięcia ponad dwa miliony dolarów. **

** Chenille Carter (zaraz Larocque) rozważa podjęcie bliższej współpracy z rządem, która miałaby przynieść spore korzyści miastu, fundacji, społeczeństwu i samej zainteresowanej. Rozważa wszystkie za i przeciw, żeby finalnie podjąć jakąś decyzję. Za kulisami organizowane są pierwsze podwaliny pod dom dziecka, która miałby pojawić się niedługo po socjalnej kamienicy fundacji.**

 

111sss.png
 

https://li.v-rp.pl/post/10717_lefoundation-wow-minal-juz-ponad-tydzien-od-naszego-bankietu-charytatywnego-szc.html
https://forum.v-rp.pl/topic/21587-004-charity-banquet-at-the-city-hall-millions-raised-by-la-esperanza/#comment-145263
https://forum.v-rp.pl/topic/21463-1204101-records-le-foundation-heaven-hills-charity-album/
https://forum.v-rp.pl/topic/21819-self-news-079-powrót-ze-zdwojoną-siłą-tori-ramirez-wraca-na-scenę-muzyczną-po-długiej-przerwie/#comment-146580

 

Edytowane przez fotarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

X0xSp91.png

 

** Le Foundation z każdym miesiącem wchodzi na wyższe poziomy swojego funkcjonowania. Maj był dosyć przełomowym miesiącem dla tworu spod skrzydeł Chenille Carter. Chenille dopięła deal z rządem i weszła w ścisłą współpracę z gabinetem burmistrza. Stworzyła sobie bardzo autorytarne środowisko pracy, bazujące na jej umiejętnościach i zdolnościach. Zostawiła sobie naprawdę duże pole do manewru i zasiała w głowach innych członków gabinetu myśl, że jest ona ważnym graczem w tej całej układance. Fundacja zaczyna rozkładać karty na arenie socjalnej, a jeśli Chenille dobrze to poprowadzi - jej twór stanie się wręcz hegemonem tej branży. Fundacja zainwestowała duże pieniądze w wykup budynku dawnego hotelu przy Portola Drive. Przeniesiono tam siedzibę i zainwestowano w gruntowny remont pod przyszłe działania. W tym miejscu znajdować będzie się również dom dziecka spod skrzydeł fundacji, a także kilka innych projektów, które dopiero zmierzają w stronę miasta. Fanpage fundacji nie jest zbyt żywy, a Chenille niewiele się na nim udziela. Niemniej, nie hamuje to zainteresowania fundacją, ponieważ nadal na konto wpływają dosyć duże datki. Jie Mao wsparł fundację po raz kolejny kwotą rzędu połowy miliona dolarów, a duża płynność organizacji pozwala Chenille i całej ekipie fundacji na większe działania. Chenille wystąpiła wraz z Zoe w wywiadzie dla Self Radio, w którym powiedziała dosyć sporo o kulisach działania fundacji. Czerwiec może pokazać wiele, a sporo zależy od stopnia owinięcia sobie bankrutującego gabinetu burmistrza wokół palca. A w tym akurat ex-fed Chenille Carter jest dobra.**

 

GLFSeNo.png

 

 

 

Edytowane przez fotarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zkfnmyA.png

 

**Czerwiec był dla zarządu fundacji dosyć intensywnym miesiącem, mimo niezbyt wielu publicznych poruszeń. Chenille Carter połowę miesiąca spędziła w delegacji, spotykając się z wieloma inwestorami, którzy mieliby dać fundacji dodatkowe środki do działania. Kluczowym działaniem pokazanym szerszej publice było otwarcie domu dziecka. Fundacja dopięła w czerwcu inwestycje, która została zapoczątkowana przez rezultaty hucznego bankietu, a następnie skrzętnie rozbudowana przez władze miasta Los Santos. Chenille i jej sztab zainwestowali duże pieniądze w renowacje pięter pod odpowiednie funkcjonowanie domu dziecka i stworzenie z tego miejsca azylu dla potrzebujących dzieci. Budynek przypomina bardziej dobrą uczelnię z jeszcze lepszym akademikiem, niż miejsce, do którego trafiają z różnych powodów dzieci po przejściach. Otworzono rekrutacje na wiele stanowisk w zakresie edukacji.**

 

https://li.v-rp.pl/post/19380_hej-z-nieopisana-radoscia-pragniemy-oglosic-iz-nasza-fundacja-po-wielomiesieczny.html

 

Fundacja obecnie ciągnie pod sobą trzy pomniejsze projekty i cały czas jest otwarta na nowości. Zapraszamy do gry przy naszej klinice psychologicznej, gdzie postaramy się zapewnić Waszym postaciom odpowiednie zaopiekowanie medyczne. Zapraszamy także do schroniska, gdzie możecie odegrać chociażby adopcję nowego zwierzaka Waszej postaci. Z dniem dzisiejszym udostępniamy do czynnej gry także dom dziecka. Możecie odegrać z nami adopcje dziecka, a nawet możecie odgrywać nastolatka zamieszkującego ten dom. Zapewnię Wam początkowe assety, które pozwolą na rozwój wątku takiej postaci. Opcji jest wiele, a my staramy się dać Wam miejsce do rozwoju wszelakich wątków. Wystarczy nawiązać kontakt IC albo wejść nawet na nasz discord i tam dogadać szczegóły.

https://discord.gg/N4acppjx - discord fundacji, poradni i domu dziecka
https://discord.gg/93xdccaW - discord schroniska dla zwierząt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

x4ivoBj.png

 

TAMsjD1.pngLA ESPERANZA FOUNDATION - organizacja społeczna o charakterze pomocowym założona przez ex-fed Chenille Carter. Nasza fundacja dąży do pomocy na wielu frontach i nie ogranicza się do jednego konkretnego celu społecznego. Zdajemy sobie sprawę z mnogości fundacji na rynku charytatywnym, dlatego nie czujemy nacisku na angażowanie się tylko w jedną gałąź działalności. Staramy się pomagać równomiernie w wielu różnych dziedzinach, aby wspierać społeczność w jak najszerszym zakresie. Z uwagi na szybki rozwój i ciągły wzrost środków, fundacja cały czas poszukuje nowych talentów na stanowiska pracy, które znacząco ułatwią nasze dalsze działania. Nasza zakładka "kariera" na stronie korporacji została zaprojektowana w taki sposób, aby dawać możliwość złożenia aplikacji poza szablonem, na dowolną rolę w fundacji. Chcemy zgromadzić potencjalne talenty z różnych branż, które wspólnie mogą zrobić duże rzeczy dla społeczności USA. Zachęcamy ludzi do pracy biurowej na stanowiskach fundacji, aby włączyć się do budowy naszego zespołu i wesprzeć LA ESPERANZA FOUNDATION w pomocy społeczności USA. Szukamy osób odpowiedzialnych, zaangażowanych, z pozytywnym nastawieniem i chęcią do działania na rzecz innych. Niezależnie od Twojego doświadczenia, jeśli masz pasję do pomagania innym i chciałbyś być częścią naszej misji, serdecznie zapraszamy do aplikowania. W naszej fundacji dajemy dużą swobodę w kwestii doboru, dzięki czemu możesz wnieść swój wkład na różne sposoby. Jesteśmy elastyczni i otwarci na innowacyjne podejście, które może wpłynąć na naszą działalność w pozytywny sposób. Dołącz do nas i razem możemy zmieniać życie wielu ludzi w potrzebie. Wesprzyj naszą misję i razem zbudujmy lepszą przyszłość dla społeczności USA.


lZif2kZ.pngFundacja ma pod swoimi skrzydłami również prywatną, bezpłatną poradnie psychologiczną, która została ufundowana z pieniędzy z pierwszej zbiórki charytatywnej, zorganizowanej przez przez Le Foundation. Poradnia istnieje od ponad pół roku i z dumą możemy powiedzieć, że pomogliśmy już wielu osobom znaleźć wsparcie i zrozumienie w trudnych momentach. Nasza misja jest jasna - chcemy zapewnić dostęp do profesjonalnej pomocy psychologicznej dla każdego, niezależnie od statusu społecznego czy finansowego. Dlatego poradnia działa w pełni bezpłatnie, dzięki wsparciu Le Foundation i całej społeczności zorganizowanej wokół. Nasi wykwalifikowani psychologowie oferują wsparcie w różnych obszarach, takich jak terapia indywidualna, terapia par, terapia rodzinna, wsparcie dla dzieci i młodzieży, oraz wiele innych. Wszystkie nasze spotkania odbywają się w atmosferze zaufania, szacunku i empatii. Jeśli potrzebujesz wsparcia, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej aplikacji bookingowej, gdzie możesz umówić się na spotkanie z jednym z naszych psychologów. Dbamy o pełną dyskrecję i zapewniamy Ci, że Twoje dane są w pełni chronione. A jeśli jesteś psychologiem i szukasz nowych wyzwań, zapraszamy do pracy w naszej poradni. Szukamy profesjonalistów, którzy mają pasję do pomagania innym i chcą być częścią naszej misji. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Razem możemy zbudować silną i wspierającą społeczność, która będzie pomagać sobie nawzajem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej poradni i dołączenia do naszej misji pomagania innym w ich drodze do zdrowia psychicznego i szczęścia. Nie musisz radzić sobie ze wszystkim sam - terapia psychologiczna może być kluczem do lepszego samopoczucia i większej harmonii w życiu.

lF8YZc5.pngZ ogromną radością pragniemy podzielić się informacjami na temat naszego nowopowstałego Domu Dziecka. Dzięki dużej ilości środków, jakie zostały przeznaczone na tę inicjatywę, możemy z dumą powiedzieć, że stworzyliśmy bardzo komfortowe, nowoczesne i rodzinne miejsce dla potrzebujących dzieci. Nasz główny zamysł to zapewnienie dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, poczucia bezpieczeństwa, miłości i opieki, tak jak w prawdziwej rodzinie. Chcemy, aby nasz Dom Dziecka był miejscem, gdzie dzieci otrzymują indywidualne wsparcie i zrozumienie, które pozwoli im na rozwijanie swoich pasji i marzeń. Wychowawcy i opiekunowie z pasją do pracy z dziećmi są sercem naszej inicjatywy. Szukamy ludzi, którzy chcą poświęcić swój czas i wysiłek, aby wspierać naszych podopiecznych na ich drodze do zdrowej i szczęśliwej dorosłości. W naszym Domu Dziecka stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka, słuchamy ich potrzeb i staramy się zrozumieć ich historię, aby pomóc im pokonać trudności i przezwyciężyć przeszkody. Praca w wychowaniu dzieci może być niezwykle satysfakcjonująca i ważna dla ich przyszłości. Daje nam możliwość wpływania na ich życie i pomagania im odkrywać ich potencjał. Wymaga to zaangażowania, empatii i cierpliwości, ale jest to także wyjątkowa okazja do dzielenia się swoją miłością i doświadczeniem z dziećmi, które bardzo tego potrzebują. Jeśli masz pasję do pracy z dziećmi, jeśli chcesz być częścią naszej rodziny i pomagać im budować przyszłość, serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu. Oferujemy wsparcie, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego, abyś mógł/a być najlepszym wychowawcą. Wspólnie możemy stworzyć piękne i pełne miłości miejsce dla dzieci, które są przyszłością naszego świata.
 

WxBW7RG.pngMamy ogromną przyjemność przedstawić Wam najbardziej dopieszczone schronisko dla zwierząt w naszym stanie! Dzięki zaangażowaniu fundacji celowej Animal Care pod wodzą Zoe Andersson, schronisko powstało kilka miesięcy temu, a w jego powstanie zostało zainwestowane kilka milionów dolarów, aby zapewnić zwierzakom wspaniały dom, nie gorszy od standardowej rodziny. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa, miłości i odpowiedniej opieki każdemu zwierzęciu, które trafia do naszego schroniska. Dla nas każde zwierzątko ma ogromne znaczenie, dlatego zajmujemy się wszystkimi kwestiami związanych z ich dobrostanem, zdrowiem i szczęściem. Wszystkie zwierzęta w naszym schronisku są starannie przygotowywane do adopcji. Dbamy o to, aby były zdrowe, odrobaczone, zaszczepione i odpowiednio socjalizowane. Naszym marzeniem jest znalezienie dla nich wspaniałych domów, gdzie będą kochane i  otoczone troską. Zachęcamy Was do rozważenia adopcji i stworzenia wspaniałego domu dla jednego z naszych podopiecznych. Każde zwierzę zasługuje na drugą szansę i miłość, a my jesteśmy pewni, że znajdziecie w nich wierne i oddane towarzystwo. Nie tylko możecie zostać rodzicem adopcyjnym, ale także ambasadorem naszego schroniska. Pomóżcie nam szerzyć świadomość o potrzebach zwierząt i zachęcać innych do adopcji. Wasze wsparcie jest niezastąpione! I nawet jeśli nie jesteście gotowi na adopcję, możecie nas wspomóc na wiele innych sposobów. Przyjdźcie i zabierzcie nasze zwierzaki na spacer w malowniczej okolicy Mirror Park, spędźcie z nimi trochę czasu i sprawcie, że poczują się kochane i docenione. Dziękujemy Wam za zainteresowanie naszym schroniskiem i Wasze dobre serca. Wasza pomoc i wsparcie są dla nas nieocenione i razem możemy stworzyć wspaniałe miejsce.

 

OOC: Chciałbym zaprosić każdą chętną osobę do gry przy projektach fundacji. Może to być dobry element rozwoju Waszej postaci. Wszystko możemy ustalić, postaram się dać Wam wszystkie potrzebne assety do fajnej kreacji postaci. Możliwości są nieskończone i wspólnie postaramy się zrealizować każdy Wasz pomysł. Możesz grać kluczową osobę w strukturach fundacji i wspólnie planować następne ruchy Le Foundation, a możesz też grać nastolatka z domu dziecka. Discord stoi otworem, zrealizujemy wspólnie każdy plan na grę.
 

https://discord.gg/N4acppjx - discord fundacji, poradni i domu dziecka
https://discord.gg/93xdccaW - discord schroniska dla zwierząt
 

Edytowane przez fotarix
Eliteq i rajan lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

** Fundacja w sierpniu otrzymała dosyć duży zastrzyk gotówki z uwagi na współorganizacje festiwalu 101 charity run. Zebrane pieniądze z licytacji trafiły na konto fundacji, zasilając jej budżet o siedem milionów dolarów. Pieniądze w jakiejś części zostały wydane jeszcze przed ich otrzymaniem, ponieważ zarząd Le Foundation zadecydował o powołaniu placówki medycznej specjalizującej się w onkologii. Pierwotnie miała powstać w Paleto Bay, ale z uwagi na lepszą propozycję - znajdzie się w szpitalu na Davis. Grunt zakupiony w Paleto Bay zostanie zabudowany przez klinikę internistyczną, która będzie w stanie świadczyć bardzo wysokiej jakości usługi dla mieszkańców Paleto Bay, ale także dla osób z pobliskich miast, którzy będą chcieli odbyć swoją rekonwalescencję po niewielkich zabiegach w przyjemnej lokacji. Wszystkie lokacje zostaną otwarte prawdopodobnie jeszcze we wrześniu, a ich nazwy będą nosić imiona dwóch zmarłych w ostatnim czasie ambasadorów - Blake Rawlings i Braylon Higgins. CEO fundacji, Chenille Carter, pojawiła się na pogrzebie Blake Rawlings i wygłosiła krótką przemowę, w której wyraziła swój smutek i zawiedzenie społeczeństwem. **

 

https://discord.gg/N4acppjx - discord fundacji, poradni psychologicznej i domu dziecka
https://discord.gg/93xdccaW - discord schroniska dla zwierząt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin