Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Salon Fryzjerski] Peak Style


Militao361

Rekomendowane odpowiedzi

CvymsQj.png

 

Peak Style >vXzADmm.png
To nowo powstały salon fryzjerski założony w centrum Vespucci Canals, który powstał z inicjatywy Miles'a Kendrick'a. Łącząc swoje poprzednie doświadczenia w branży biznesowej otworzył salon barberski, z którym chce wejść na wyżyny swoich możliwości. Imponująca atmosfera to nie wszystko co znajdziesz w środku salonu, wyszkolona kadra pracowników to idealne połączenie z świetną atmosferą. Salon oferuje klientom bardzo duży wachlarz podglądowych fryzur oraz profesjonalną i szybką obsługę. Budynek, w którym znajduje się Peak Style został wykupiony oraz wyremontowany, biznesmen przykłada dużą uwagę do wystroju wnętrza. 

Właściciel >
Właścicielem 'Peak Style' jest Miles Kendrick, znany biznesmen z Davis, który przez blisko sześć miesięcy prowadził coffee shop - Green House Zone, jeden z najlepszych coffee shop'ów w mieście. Miles w swoim życiu prowadził dodatkowo pub, mieszczący się przy Rancho Ave - Devil's Pub. Biznesmen przez problemy rodzinne musiał wylecieć do rodzinnego miasta w Kanadzie - Toronto, przez ten nagły wypadek został zmuszony do sprzedaży swoich lokali.


OOC >
Siemka, wracam z kolejnym pomysłem na biznes, tym razem padło na salon fryzjerski. Zauważyłem, ze aktualnie na serwerze działa tylko Estetica, która nie ma zbyt dobrej aktywności, dlatego padło na salon. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie aplikacje, wielkie dzięki. Trzymajcie się.

Edytowane przez Militao361
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin