Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Wrzasku] Chopinking


NieQumaty

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5546-niequmaty/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Całe konto
Rodzaj kary: BAN
Powód nałożenia kary: Nocny mass-dm (3bw)
Członek ekipy nakładający karę: @WrZASKUUU
Wyjaśnienie sytuacji: Siemanko pozdrawiam wszystkich czytających, zacznę od całkowitego wyjaśnienia sytuacji. Generalnie to nie był żaden 'mass-dm' a akcje skierowane tylko i wyłącznie w kierunku organizacji, z którymi mieliśmy wojnę [został złamany jedynie regulamin o atakach, bo zrobiliśmy ich zbyt wiele w ciągu tak krótkiego czasu]. Teraz zadacie mi pytanie dlaczego nie stosowaliśmy się do regulaminu tych ataków, to bardzo prosta sprawa. Dostawałem ogrom materiałów na to, że opiekun już były jest całkowicie stronniczy oraz niekompetentny w swoich działaniach. Nie ukrywam, że wiele razy dostawaliśmy za to po dupie i dosłownie było nam plutę w twarz podczas gry w różnych organizacjach, ale to oczywiście nie usprawiedliwia tego, że dokonaliśmy tych ataków w krótkim czasie na wielu członkach wrogich organizacji. Były to po prostu nerwy i brak zrozumienia jego działań. Oczywiście chce przeprosić osoby, które brały w tym udział jeśli poczuły się urażone tym, że zostały rozstrzelane i śmiało mogę stwierdzić, że to była jedyna sytuacja z moim udziałem, która się nigdy nie powtórzy. Chce podkreślić też, że odsiaduje kare za osoby, które nawet nie zostały ukarane a brały stosowny udział, w tej akcji [BA WBIJAŁY NAJWIĘCEJ BW] ale nie będę wymieniał nicków, bo nie chce nikomu robić problemów, nie po to się tu spotykamy. Poniżej chce też uargumentować, dlaczego warto oddać mi dostęp do gry.

Stosowna argumentacja

  • Przez cały okres kilku set godzin gry prowadziłem aktywnie swoje biznesy, które były na serwisie topowe, zajmowały pierwsze miejsca na liście oraz przyciągały do gry wiele osób, które propsowały giereczke.
  • Często sprowadzałem graczy na serwer kiedy zakładaliśmy jakieś nowe organizacje, lub jak potrzebowaliśmy wypełnienia naszych składów. Gracze Ci byli aktywni, wielu z nich zostało dalej na serwisie, wspomagali serwer dalej poprzez donejty.
  • Wspierałem cały czas serwer kupując spore ilości VP
  • Nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy ani nie działałem na niekorzyść serwisu więc tez nie rozumiem kary [roku bana]
  • Po przerwie mam całkowicie odświeżoną głowę i wiele nowych pomysłów, które na pewno wspomogą serwis.
  • Jeżeli doszło by do oddania mi możliwości gry postaram się sprowadzić znowu ze sobą jak najwięszką ilość osób żebyśmy mogli sobie tutaj w spokoju pograć. 
  • Znowu wrócę do prowadzenia topowych biznesów, które będą tworzyć nowe miejsca dla nowych jak i starych graczy.

Świadkowie: brak

Słowami końca chce przeprosić ekipę serwisu i prosić o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji. Chciałbym, aby kara została zmieniona na blokadę postaci lub aj.

Edytowane przez NieQumaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin