Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Wrzasku] Chopinking


NieQumaty

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5546-niequmaty/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Całe konto
Rodzaj kary: BAN
Powód nałożenia kary: Nocny mass-dm (3bw)
Członek ekipy nakładający karę: @WrZASKUUU
Wyjaśnienie sytuacji: Siemanko pozdrawiam wszystkich czytających, zacznę od całkowitego wyjaśnienia sytuacji. Generalnie to nie był żaden 'mass-dm' a akcje skierowane tylko i wyłącznie w kierunku organizacji, z którymi mieliśmy wojnę [został złamany jedynie regulamin o atakach, bo zrobiliśmy ich zbyt wiele w ciągu tak krótkiego czasu]. Teraz zadacie mi pytanie dlaczego nie stosowaliśmy się do regulaminu tych ataków, to bardzo prosta sprawa. Dostawałem ogrom materiałów na to, że opiekun już były jest całkowicie stronniczy oraz niekompetentny w swoich działaniach. Nie ukrywam, że wiele razy dostawaliśmy za to po dupie i dosłownie było nam plutę w twarz podczas gry w różnych organizacjach, ale to oczywiście nie usprawiedliwia tego, że dokonaliśmy tych ataków w krótkim czasie na wielu członkach wrogich organizacji. Były to po prostu nerwy i brak zrozumienia jego działań. Oczywiście chce przeprosić osoby, które brały w tym udział jeśli poczuły się urażone tym, że zostały rozstrzelane i śmiało mogę stwierdzić, że to była jedyna sytuacja z moim udziałem, która się nigdy nie powtórzy. Chce podkreślić też, że odsiaduje kare za osoby, które nawet nie zostały ukarane a brały stosowny udział, w tej akcji [BA WBIJAŁY NAJWIĘCEJ BW] ale nie będę wymieniał nicków, bo nie chce nikomu robić problemów, nie po to się tu spotykamy. Poniżej chce też uargumentować, dlaczego warto oddać mi dostęp do gry.

Stosowna argumentacja

  • Przez cały okres kilku set godzin gry prowadziłem aktywnie swoje biznesy, które były na serwisie topowe, zajmowały pierwsze miejsca na liście oraz przyciągały do gry wiele osób, które propsowały giereczke.
  • Często sprowadzałem graczy na serwer kiedy zakładaliśmy jakieś nowe organizacje, lub jak potrzebowaliśmy wypełnienia naszych składów. Gracze Ci byli aktywni, wielu z nich zostało dalej na serwisie, wspomagali serwer dalej poprzez donejty.
  • Wspierałem cały czas serwer kupując spore ilości VP
  • Nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy ani nie działałem na niekorzyść serwisu więc tez nie rozumiem kary [roku bana]
  • Po przerwie mam całkowicie odświeżoną głowę i wiele nowych pomysłów, które na pewno wspomogą serwis.
  • Jeżeli doszło by do oddania mi możliwości gry postaram się sprowadzić znowu ze sobą jak najwięszką ilość osób żebyśmy mogli sobie tutaj w spokoju pograć. 
  • Znowu wrócę do prowadzenia topowych biznesów, które będą tworzyć nowe miejsca dla nowych jak i starych graczy.

Świadkowie: brak

Słowami końca chce przeprosić ekipę serwisu i prosić o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji. Chciałbym, aby kara została zmieniona na blokadę postaci lub aj.

Edytowane przez NieQumaty
abierto, mako, Wedel i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin