Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

019. Kaydron RIley: LS Panics dalej będzie górować nad innymi drużynami, zdobędziemy kolejne mistrzostwo.


Ozianin

Rekomendowane odpowiedzi

nad.png

aCUH7uN.png

(Kaydron Riley oraz Luis Chorostecki)

cY7ktTp.png

Cześć Kaydron, naszą rozmowę chyba trzeba zacząć od gratulacji. Ukończenie ULSA, zdaje się, że całkiem owocny NBA draft. Ewidentnie nie próżnujesz, znalazłeś w tym napiętym grafiku czas na świętowanie Halloween?

Hej, hej! Niestety, po NBA draft nie miałem czasu na przyjemności, spędziłem ten czas z rodziną, poświęciłem się bardziej dla przyjaciół, jednak-.. DRAFT to coś ważnego w moim życiu, poświęciłem temu całe przygotowania w ULSA bruins, jak i poza, po prostu w wolnym czasie nawet byłem na boisku, starając się być tym najlepszym na boisku.

Zapytałbym cię, dokąd się udajesz, ale zdaje się, że zdążyłeś się pochwalić na social mediach wyborem LS Panics. To już tak oficjalnie?

I mean, yeah.. to był mój wybór od samego początku draftu, chciałem się pokazać z jak najlepszej strony. Jak widzisz, udało mi się, dostałem trzy propozycje od dużych drużyn. Mówię tutaj o LS Panics, Shrimps. Ale wiadomo, wybór mój padł na Panics.

To był dla ciebie oczywisty wybór, czy miałeś jakieś rozterki? Co cię skłoniło do Panics?

Uh... wybór Panics to była dla mnie oczywistość, szczególnie po DRAFT i przekonaniu się, że serio ten czas, który poświęciłem na boisku się opłacił. Czemu akurat Panics? Szczerze? Patrząc po ich wynikach, po tym, że faktycznie to oni są tymi 'królami' gry na boisku, chciałem się stać jednym z nich.

Ewidentnie się opłacił, miałeś pewnie wiele wyrzeczeń?

No tak. To na pewno, musiałem zrezygnować z kilku przyjemności - przykładowo imprezowanie, jak to każdy student.

Mimo wszystko, jak na świeżego absolwenta masz niezłe znajomości w branży. Na zdjęciu ze swoim "ogłoszeniem" pojawiłeś się z Kulture De Betances.

Haha. Mój kontakt z Kulture De Betances, z tego miejsca ją serdecznie pozdrawiam. Kontakt mieliśmy już ULSA, kiedy byłem jeszcze freshmen. Początki gry w ULSA BRUINS, zacząłem łapać znajomości i tak już to zostało. Przykładowo, miałem okazję zagrać z Memphis Tavares na boisku ULSA.

Zapewne masz dobre wspomnienia z ULSA. Tęsknisz już za murami tej instytucji?

Oh... Oczywiście, że tęsknie. Szczególnie za niektórymi osobami, swoim bratem Zyair - ten człowiek był szalony! Dalej często pojawiam się w kurtce Phi Kappa Psi, to jest część mnie. Wiele osób wspierało mnie na ULSA, bądź też po prostu zawdzięczam im dużo, dużo więcej. Lista jest spora, chociażby Tyrone, teraz znany chyba jako RONNIE.

Phi Kappa Psi. Jakieś szalone historie, czy to bractwo raczej dla grzecznych chłopców?

Haha, nasze bractwo nie należało do grzecznych chłopców. Sam fakt, że podczas jednej z imprez przywiązaliśmy do drzewa jednego z freshmenów.

Mam nadzieję, że spadł na cztery łapy. Ale ULSA to chyba nie jedynie wspaniałe wspomnienia. Chodzą plotki, że miałeś ostrą vendettę z Zuri Parrish, reprezentantką Partii Demokratycznej w Radzie Hrabstwa. Nie podobały ci się liberalne poglądy twojej byłej wykładowczyni?

Z Zuri Parrish było różnie - różne to dzieje. Na samym początku, miałem mega dobry kontakt z nią, przez swoją byłą dziewczynę, ale później wszystko się pogorszyło. Padło w jej stronę kilka ostrzejszych słów przy obecności Franka Grottiego. Ale to tylko głupie, głupie czasy.

Miałeś przez te relację jakieś problemy na uczelni?

Nieee... ta relacja była dość dziwna, ale nigdy nie miałem problemów przez to. Może to też ze względu na to, że byłem w bractwie.. bądź byłem już po prostu kapitanem BRUINS.

BRUINS. To chyba dobry czas, aby podsumować twoją przygodę w tej drużynie. Kapitan zespołu to poważna rola, musiałeś uchodzić za niańkę na boisku?

Za niańkę to może nie, ale lubiłem uczyć nowych w juniorach. Było to coś, co wiedziałem, że ma szanse bytu tutaj. Wiedziałem, że tworzymy jedną rodzinę na boisku i musimy grać zespołowo. Przypominam sobie, jak kiedyś szedłem rano na trening i zaczepił mnie Todd Hase. Chłopak próbował się dostać na ławkę w BRUINS, pamiętam to jak wczoraj, poważnie.

Historia ze szczęśliwym zakończeniem? 

Yeah, przeważnie jak każda.

Na koniec muszę jeszcze powrócić do Panics. Jakie masz oczekiwania po tym transferze? Czego możemy się spodziewać po Kaydronie Rileyu?

Cholera, nawet nie wiem co mam ci odpowiedzieć, poważnie. Jakie mam oczekiwania? Ciężko mi powiedzieć, przede mną dopiero pierwszy trening. Co fani LS Panics mogą się spodziewać po mnie? Dam z siebie wszystko, jak na każdym meczu i nikogo nie zawiodę. LS Panics dalej będzie górować nad innymi drużynami, zdobędziemy kolejne mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin