Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Warsztat] Jackson Workshop


Follove

Rekomendowane odpowiedzi

Bez_nazwy.pngW 1970r. młody Roscoe Jackson rozpoczął swoją pierwszą działalność. Od zawsze interesował się motoryzacją, ale jego zamiłowaniem była bardziej techniczna strona pojazdów. Nabywał wiedzę i doświadczenie majstrując przy samochodzie swojego ojca, by niedługo potem zarabiać swoje pierwsze pieniądze naprawiając drobne usterki w pojazdach sąsiadów i okolicznych znajomych. Zbierał w ten sposób kapitał, który niedługo później wydał na wykupienie mniejszego warsztatu w dzielnicy La Mesa w Los Santos. Stopniowo zdobywał nowych to klientów naprawiając głównie pojazdy sportowe, oraz motocykle. Zatrudniał tylko czarnoskórych pracowników, by możliwie jak najlepiej wspomagać swoją społeczność. Na świat przyszedł jego jedyny syn Zion, któremu przekazał całą swoją wiedzę i oddał mu część swojego zamiłowania, by ten z czasem przejął jego dorobek.

Tak też się stało, a Zion dbał o rodzinny biznes jak o własne dziecko, radząc sobie ze wszystkimi kryzysami napotkanymi na drodze. Lata później wyczekiwał narodzin swojego potomka. Wiedział bowiem, już wtedy, że zrobi wszystko, by warsztat założony dłońmi jego ojca przeszedł na kolejne pokolenie. Był w ogromnym szoku, gdy okazało się, że na świat przyszła córka. Nie oczekiwał więc od niej, że będzie podzielać zamiłowanie męskiej strony rodziny i pozwalał jej samej odnaleźć swoje pasje. Mimo to mała Willow towarzyszyła mu w pracy przy samochodach, do momentu, aż jego żona zmarła, a ten wiedział, że nie doczeka się innego potomka. Ku jego uciesze, przez to, że Willow praktycznie wychowała się w rodzinnym warsztacie ta również pokochała motoryzacje, by dziś przejąć rodzinny biznes i prowadzić go dalej, według założeń jej dziadka.

Dziś prowadzi go sama, a wspiera ją przy tym jej dobry przyjaciel Easton Spears. Jej ojciec przeszedł na przysłowiową emeryturę, lecz mimo to często odwiedza warsztat, wspomagając swoją córkę przy  jego prowadzeniu. Według rodzinnych założeń ów biznes nie jest jedynie miejscem, gdzie naprawiane są pojazdy, a miejscem, gdzie budowana jest czarna społeczność, która może czuć się tam jak w domu.

 

spacer.png
 

Założenia na rozgrywkę:
• Chcemy stworzyć miejsce, które będzie cały czas aktywne dla członków organizacji jak i społeczności serwera. Wykorzystując nasze doświadczenie chcemy prowadzić biznes na jak najwyższym poziomie. Warsztat to kolejna kartka fabularna mojej postaci. Jeśli ktoś rozwinie rozgrywkę na więcej niż tylko naprawa wozu lub jakieś wymiany będzie mógł poznać barwną historię mojej postaci jak i postaci fabularnych, które wcześniej prowadziły warsztat.

• Chcemy się skupić na odpowiedniej kreacji postaci naszych pracowników, którzy dostaną pełnie poradników jak odpowiednio taką postać kreować. Zachowamy realistykę od samej podszewki kończąc na odpowiednich strojach. Warsztat w późniejszym etapie rozgrywki będzie też pełnił przykrywkę dla mniej legalnej strony miasta przez co napędzi to rozgrywkę mnie jak i organizacji, w której mam przyjemność grać.

 



Out of character:

Wychodzę do was z aplikacją warsztatu, który chce prowadzić aktywnie prowadząc jego fabułę, która sięga lat do tyłu. Celuję w pojazdy klasyczne i jeśli będzie taka możliwość to również w motocykle. W mojej karierze roleplay’owej miałam okazję prowadzić kilka innych biznesów, więc liczę, że będę miała szansę mój pierwszy warsztat prowadzić tutaj. Dziękuje za czas poświęcony na przeczytanie mojej aplikacji i liczę na jej pozytywne rozpatrzenie.



Night Bastards MC.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin