Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] Wspólnika do studia filmowego, aktorów, producentów, grafika


Lilith

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji dużej ilości wolnego czasu, postanowiłam zrobić jeszcze jedno podejście w prowadzeniu projektu filmowego. Tym razem chcę, żeby wszystko było idealnie przygotowane na powitanie graczy. Stąd szukam odpowiedzialnej osoby, która zechciałaby mnie wesprzeć w tymże projekcie.

O co chodzi? Po pierwsze, potrzebuję pomocy IC - musiał(a)byś stworzyć postać, która byłaby drugim właścicielem firmy Richards Majestic Productions. Na tej płaszczyźnie dużo do ogarniania nie ma, w grę wchodzą właściwie formalności związane z prowadzeniem firmy, zatrudnianie nowych osób, prowadzenie castingów. Naturalnie nie zostajesz ze wszystkim sam/a, po prostu potrzebuję kolejnej pary rąk do pomocy.

Druga kwestia, potrzebuję kogoś, kto raz na jakiś czas wykonałby dla mnie prostą grafikę związaną z projektem. Może to być również osoba zajmująca wyżej wspomniane stanowisko.
Trzecie - poszukuję ludzi chcących zagrać w projekcie filmowym. Aktorzy, reżyserzy, producenci, scenarzyści, asystenci.

Odezwijcie się na discord, chcę otworzyć miejsce do gry dla ludzi chcących pograć w branży, ale znudził się im przesyt muzyką i światem mody. Wprowadźmy powiew świeżości w branżę rozrywkową. 😉

W skrócie jak to ma wyglądać:

Projekt z naciskiem na narrację, granie IC. Mamy studio, na którym można odgrywać nagrywki do filmów. Potem "film" w postaci screenów z narracją (lub klip - zależy od woli producenta zajmującego się danym filmem) będzie publikowany na forum. Docelowo chciałabym, by projekt stał się miejscem od graczy dla graczy, gdzie to właśnie gracze sami sobie będą napędzać rozrywkę - scenarzyści, producenci, reżyserzy (ze względu na ograniczenie liczby graczy, prawdopodobnie przynajmniej na początku, wszystkie te trzy role będą jako jedna, choć to się zobaczy w przyszłości), będą inicjować grę wymyślonego przez siebie (lub nieco zmodyfikowanego istniejącego) scenariusza. Aktorzy, statyści, asystenci będą mieli w tym czasie czas na rozgrywkę na planie filmowym. To wszystko wkrótce, na początku czuję się zobowiązana Wam pomóc, rozwinąć projekt, pchnąć branżę do przodu. Na pewno nie zostaniecie na lodzie sami. 😉

Reasumując, szukam:

  • Wspólnika! (najważniejsze, bez tej osoby projekt nie ruszy)
  • Grafika
  • Aktorów, asystentów, statystów
  • Producentów, reżyserów, scenarzystów
  • Wszystkich chętnych do gry w branży filmowej
Edytowane przez Lilith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin